Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet lacetti klíma fűtés...

Chevrolet lacetti klíma fűtés működik de a sima nem?

Figyelt kérdés
Lehet belőle nagyobb baj ha a sima fűtése nem működik is úgy használjuk az autót? Amúgy szombaton még semmi baja nem volt. Nem értem mi romolhatott el benne így.
2016. dec. 19. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:

"Klíma fűtés"

Ilyet autókba nem tesznek, pláne Lacettibe nem. Nem tudom hogyan állítottad fel ezt a diagnózist.

2016. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 2 éve megvan az autó és eddig is a klímával fűtöttünk.. ugyanúgy ahogy hűtesz vele csak a meleg fokozatra állítod. Ha ” ennyire” értesz hozzá hogy eddig azt se tudtad hogy fűteni is lehet vele sztem inkább ne kotyogj bele.
2016. dec. 19. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Oké főnök! Kérek engedélyt meghunyászkodni!
2016. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Klíma fűtés. LOL
2016. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A google a jóbarátod de még ahhoz se volt eszed hogy amihezz hozzáböfögsz annak utánanézz.. klímával lehet fűteni szefos kis barátom. Nálunk a lakásban is azzal megy a fűtés átmeneti időszakban. A chevi felszereltségeket meg detto nem ügy neten megkuksizni de oszd meg még sok lacettissel hogy a klíma amit használ az nincs is..
2016. dec. 19. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mondd már el nekünk tudatlanoknak hogy hogyan szabályozod külön a "klíma fűtést" és a "sima fűtést". Ne gyere a "gugliabarátod" dumával, mert az nem ér!
2016. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és még az érdekelene hogy kemény mínuszokban működik e a "klíma fűtés"?
2016. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Mínuszokban is működik. Lakásban mi pl az edzőszoban min.ra tesszük a radiátort és ha használjuk a szobát akkor a klímával fűtjük be előtte. Autónál dettó mert előbb ad le meleget mint amikor csak a sima megy.
2016. dec. 20. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Felettébb érdekes. Mínuszokban nem szoktak működni a (fűtő) klímák, csak ha külön melegítjük pl elektromos árammal a kondenzátort. Ez végképp nem autós téma, sztem tévhitben vagy. És akkor még mindig ott van a kérdés hogy hogyan kapcsolod vagy szabályozod a "két külön fűtési rendszert"?
2016. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!