Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van olyankor, ha a Fiat...

Mi van olyankor, ha a Fiat Stilo típusú autóm az 'Airbag Failure" hibát írja és közben figyelmeztető hangot is ad minden indításkor? Másnak is csinál ilyet? Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 21:34
 1/4 BeerHunter ***** válasza:
Légzsák hiba->szereló.
2010. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak csatlakozó hibás... de = szerelő
2010. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Nálam is jelentkezett a légzsákhiba 6 éves stilomnál....elvittem szervízbe 60E forint lett volna a javíttatás majdnem dobtam egy hátast....de utánajártam és találtam egy nagyon segítőkész srácot aki segített a hibában, küldött egy kütyüt (szimulátort) saját magam be tudtam szerelni és megoldódott a hiba, a légzsákok működnek megszünt a hülye csipogás az ár töredékéért. Ha valakit érdekel megadom az e-mail címét.

2010. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ámbár nem friss kérdés de a válasz lehet hogy hasznos lesz, a jövöben ide tévedőknek.


Leggyakrabban azért van ez a hiba, mert az üllések allat lévő érzékelők szétcsusznak.Itt levan írva a megoldás:

[link]


Vagy b lehetőség az anyos üllésben van úgynevezet üllés foglaltság érzékelő. Ez is elszokta magát hányni. Itt 3 lehetőség van. 1 szerelő -> új érzékelő 50-60e ft. 2->rendelni egy szimulátort abban van egy uC és az szimulálja az érzékelőt. 3 lehetőség te készítesz szimulátort, néhány ellenálás az egész. Nézz körül itt: www.stiloklub.hu


üdv,

2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!