Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat 1.9 TDI...

Volkswagen passat 1.9 TDI (b5), indítás után rögtön leáll. Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Indítás után beindul, de szinte rögtön le is áll. Nem mindig csinálja, de van olyan, hogy 10-15 alkalommal is próbálkoznom kell mire elindul (néha ha nyomok egy kis gázt az segít). izzítógyertyák volt cserélve, aksi jó.
2016. dec. 24. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

kicsit kevés az info a feltett kérdésedhez kapcsolodoan.

hogyan indul mármint amikor indul :-)? (rángatózva,sima járással,füstöl-e(fehér,fekete,kék)

hogyan áll le?(kapkodva,rángatózva, vagy ugy mint mikor kulccsal állítod le)

milyen a hangja a motornak?(kopog, tompa)


amit megnézhetsz egyből: az adagolora menő üzemanyagcsőben ven-e buborék.


tényleg: sima tdi vagy pdtdi?

2016. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Simán indul, nem rángatózik és után kb 1 másodperccel leáll, egyszerre, hirtelen és nem rángatózik akkor sem.
2017. jan. 2. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

diagnosztika volt már rajta?

hibatárolóban volt vmi?

a műszerfalon az immobilizer jele gyújtás ráadás után kialszik?

2017. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 geryke32 válasza:

Üdv

esküszöm, mintha ezt a kérdést én tettem volna fel.Van egy vw b5 1.9 pdtdi-m.A probléma ugyan ez.Menet közben gondol egyet és megáll a kocsi. nagy okosan kijelzi,hogy motorhiba,villog a visszajelző, izzítógyertya visszajelző is... Szaki megnézte, elektronikusan minden jó. Mentem tovább diagnosztikára,ahol aztán kicserélték a vákuumpumpa tömítést(038145215). Ez 2 hónapja volt.Eddig minden szép és jó volt, gondoltam így is marad, de aztán ma ismét elkezdte és menet közben leáll motorhibát jelezve.Kiváncsian várom neked megoldódik-e a probléma.

2017. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 istván1118 válasza:

Szia!

Nekem egy b6-os van,most vásároltam kb:1hónapja,ugyan ez a hibája volt.Pöcre indult,de volt mikor megmakacsolta magát 4-5-6-szor kellet indítani h ne álljon le.Felhívtam a kereskedőt,mert garit vállalt az autóra,elmondtam neki h mi a probléma,kapásból vágta h 100-as relé a motortérben kontakt hibás.Kivettem mivel hétvége volt,nem tudtam hol venni másikat,óvatosan szétbontottam,és valóban az érintkező rész be volt égve.Azt óvatosan megcsiszoltam dörzspapírral,összeraktam,és azóta nem jelenkezett ez a jelenség.Persze majd veszek bele új relét.A relé fekete kis doboz,a tetején 100-as felitattal.

2019. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kukutyin Kevin válasza:
Sziasztok én egy 3golfal jártam ugyan így beindult le álat a dolog meg oldása a kuplung volt benyomtam úgy tartottam és beindult vagy a kinyomo csapágy szarakodót mert fogta a motort rendesen vagy a bovden van meg nyúlva vagy a kinyomicsapágy nem engedi visza a szerkezetet rendesen passz de most már indul
2020. okt. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!