Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó vétel lehet ez...

Szerintetek jó vétel lehet ez az autó?

Figyelt kérdés
2007 es, Magyarországi mondeo mk4 1.6 125 lovas benzinmotorral, vezetett szervizkönnyvel 290 ezer kmt futott. Kipróbáltam, szép állapotba van, szerintem valós km. Jó vétel lehet? Évi max 15 ezret teszek bele, sok bajom lehet vele ennyi km-rel?
2016. dec. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Csak a legfontosabbat nem írtad ahhoz, hogy megmondhassuk, jó vétel-e: az árát.
2016. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lényegében a későbbi költségekre gondoltam a sok futott km alapján, milyen macerás e ez a motor, sok e neki ez ha karban volt tartva, stb. 1,5 millió egyébként
2016. dec. 27. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ismerem az egyik alkatrész bolthálózat tulajdonosait. Ford alkatrészekkel kezdték a kereskedést. Abból növekedett gyorsan a cégük, hogy ezek a Fordok 5 éves koruk után nyelik a pénzt a sok alkatrészre. Évi 5000 km az aminél biztos nem lesz sok baja. Ennyit még a legmegbízhatatlanabb autók is kiállnak.
2016. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
ez ujonnan 8 millios auto. ha behal valami azt az uj aranak aranyaban szamold. penzbe kerul fenntartani, de ez ilyen.
2016. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!