Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra hotoviz hofokmero...

Caddy23 kérdése:

Opel Astra hotoviz hofokmero 80 C korul all meg, problema?

Figyelt kérdés
Opel Astra G 1.6 16v,74kw,101Le van szo. Nemreg vettem az autot, az elott csak VW volt. Meg voltam szokva azzal,hogy hotoviz hofokmero beallt 90 C fokra es nem mozdult. Az Opel Astramnal ez kb 80 C all be es neha ingadozik, az elozo tulaj azt allitja, hogy ez nala is igy mukodott es nem okozott semmliyen problemat !

2016. dec. 27. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor hidd el neki. Én is ezt mondanám ha eladom.

Azt nézd meg hogy igy jó-e, jól működik?

2016. dec. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos jol karban lehetett tartva az auto az elozo tulajnal hogy egy par ezer forintos termosztatot nem volt kepes bele venni......
2016. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül hiba.

A legtöbb autó úgy van belőve, hogy az óra mindig 90 fokot muatsson, pedig a víz valódi hőmérséklete messze nem annyi, 10 fokot ingadozhat fel is, le is valójába. Van néhány autó, amelyiknek az órája ezt valóban mutatja. Az Astra pont ilyen. (a következő H Astrákban pedig nincs is hűtővíz hőmérő :))

2016. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Termosztátot kéne cserélni. Pár ezer forintos tétel.

Annyiban nem nagy hiba, hogy ettől megállni nem fog az autó, de sosem megy üzemmelegen, túlfogyaszt.


# 3!

Valóban nincs dedikált óra a műszeregységen, de a szervizmenüben a kijelzőn digitálisan fokra pontosan kiíratható ha valaki kíváncsi rá.

2016. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80 az kevés. Nekem 85-88 között szokott lenni. Vrosban felmehet 90-re. Pontisan 90-nél kapcsol a hűtő ventilátor.
2016. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Termosztat csere utan javult a helyzet,de most sem all be pontosan 90-re, 87-88 korul van ! Valakinek valamiyen otlet, hagyjam igy ?
2017. jan. 23. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!