Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akad a váltó, mitől lehet?

Akad a váltó, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy 2006-os hyundai getz-ről lenne szó.A probléma az ,hogy 2-es és 4-es fokazatba váltáskor mikor behúzod a váltót a helyére akad egyet és hangot is ad hozzá (de nem olyan hangot mikor nem nyomod ki rendesen a kuplungot) inkább csak maga a kar recseg.Azt figyeltem meg hogy ha berakom 4 esbe utánna kiveszem üresbe és megint berakom 4 be akkor másodszorra már nem csinálja.Ja és ez az egész hideg motornál erősebb ,ha be van melegedve akkor kevésbé erőteljes.

#Hyundai Getz #akadó váltó
2016. dec. 30. 23:19
 1/5 anonim válasza:
szerintem lehet, hogy a kuplung van ki és nem old rendesen... vagy mivel 2esbe meg 4esbe hátra húzod és csak akkor van akkor elég sanszos hogy a váltórufazásnál van gebasz, nézesd meg szakemberrel lehet csak valami csavar laza vagy ilyesmi
2016. dec. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megnézetem szakemberrel csak tudni akartam mennyire nagy a baj.
2016. dec. 31. 11:36
 3/5 anonim válasza:
ez így látatlanban szerintem emgjósolhatatlan, mert tényleg lehet hogy csak egy csavar laza, de lehet hogy valami törött kopott torzult stb és akkor cserélni kell
2016. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lett megoldás? Az enyém csak a kettesnél csinálja ezt
2017. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem ,most megy majd olajcserére meg a kötelezőkre majd akkor ezt is meg említem.Viszont mostanában volt néha +10 fok is és akkor szinte egyátalán nem csinálta.
2017. febr. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!