Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bora, Golf 4 vagy passat b5.5?

Bora, Golf 4 vagy passat b5.5?

Figyelt kérdés
Első autó lenne, melyiket választanátok? Mind 1.9 131lovas motorral lenne, meg lenne chipelve is majd.Golf alapvetően nem tetszik ,viszont r32 es idomokkal gyönyörű. Mindegyikre költenék ,igényesre megcsinálnám...nos?

2016. dec. 31. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyikből jobbat találsz, mindegy. Normálisat 1 M körül már találsz mindegyikből.
2016. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem értem ez miért kérdés valakinek?Amelyik tetszik,vagy amelyik méretben megfelel,amelyik kielégíti a felhasználási köröd vagy a vágyad.Miért mi döntsük el helyetted,hogy éppen 3 vagy 5 ajtós vagy esetleg kombit vegyél? Én el tudtam saját magam dönteni,hogy nekem az A3 tetszik.
2017. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tuningolni meg modolni akarod, akkor Golf. Ha mégis meggondolnád magad és megbízhatóság a fontos, akkor a Bora 1.6 benzinnel. De amúgy el kell menni próbálgatni, az a tuti.
2017. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A chip az nagyon fontos, meg a led, az ki ne maradjon, anélkül semmit nem ér. Amúgy ha úgy is költeni akarsz rá, akkor miért nem veszel egy alapból erős autót, amit nem kell utólag buzerolni?? Amit megtákoltatsz itt-ott, az soha nem lesz olyan, mint egy gyári nagyobb teljesítményű autó, de te tudod.
2017. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!