Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival milyen autót...

Friss jogsival milyen autót vegyek? Vw polo IV, Vw beetle, nissan micra?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 00:52
 1/7 anonim válasza:
Micra
2017. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondanám buszt vagy kamiont ha vicces lennék.

Minél nagyobb kocsival kezdesz, annál jobban megtanulod érezni és könnyebb lesz a kicsi később.

Persze, ha nincs szükséged nagy kocsira(pl. kutyák, 3gyerek, munka eszköz, stb.) akkor érthető a kocsi, mert kevesebbet eszik a kisebb tömege miatt.

Inkább valami nagyot vegyél, ha a fogyasztás kínos kérdés, akkor gyengébb és modernebb motorral. Sok régi motor részterhelésen sajnos nem éri el azt a hatásfokot, mint a fiatalabb fejlesztések.

kb. 90es évek elejétől már voltak változó szelepvezérlésű és lambdaszondás hengerenkénti injectoros gépek, azok egész modernek. Dízelből igazából a faék előkamrás se eszik sokat és olcsóbb az üzemeltetése, mint egy modern dízelnek. Dízelből így lehet régi is akár.


Ár kategória nélkül meg nehéz típust írni.

Egy 4,5-5méteres döggel megtanulsz vezetni utána biztos még a smart is gyerekjáték lesz, de fordítva nem! Fordítva rémálom lesz minden milliméterrel nagyobb autó!

2017. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak VW :D én is azt vettem/kaptam és nem volt kérdés hogy VW lesz mert VW mániás vagyok. :D 19L
2017. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kell még? :D

Elhiszem van sok hülye, aki vw mániás és szereti szívatni saját magát, de értelmes ember nem!

2017. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a VW 1.4-es és 1.6-os motorjai katasztrófálisak.
2017. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gon99 ***** válasza:
Ha szereted a klausztrofóbiát és gyufásdoboz fétised van akkor ezek közül természetesen Polo.
2017. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Baur Róbert válasza:
A Micra és a Polo egyformán jó. A családban 1 2003-as Micra K12 és 1 2003 polo 9n 2éve aksin kivül mást nem kellet csérélni egyikben sem .
2017. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!