Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a fenének hoznak be ennyi...

Mi a fenének hoznak be ennyi használt autót az országba? Van erre a rengeteg használt kocsira kereslet? Nem fog ennyi használt kocsi az országban elrohadni?

Figyelt kérdés
kb. 80-90 ezer használt autót hirdetnek a használtautón. Van erre kereslet ,de most komolyan ? Magánszemélyeket kivonjuk 1 autót rak fel fejenként szerintem egy magánszemély a nagyobb részét kereskedők rakják fel. Szóval én nem hiszem el,hogy ennyi kocsira van kereslet ebben az országban,de javítsatok ki ha tévedek.

2017. jan. 4. 14:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem is én kérdeztem meg a másikat he ! 9 millió emberből szerinted csak 1-nek tűnik ez fel ?
2017. jan. 5. 08:09
 12/17 A kérdező kommentje:
Amúgy válaszolok én neked a kérdésre ! Kinek telik új autóra ? Attól még,hogy a tv tele van autós reklámokkal,hogy vegyél új Audit ,Opelt,Suzukit meg a többit kinek van új autóra 4-5-6-7-8 milliójuk ? Iszony kevés embernek ebben az országban.
2017. jan. 5. 10:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezzel meg is valaszoktad a kerdesedet!Ha az emberek nincs pénze új autóra akkor szerinted milyet fognak vasarolni???jé,csak nem használtat?!?.....micsoda meglepő fordulat....
2017. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

'' Van erre a rengeteg használt kocsira kereslet? Nem fog ennyi használt kocsi az országban elrohadni? ''

Igazából erre a kérdésre akartam fókuszálni . Ez lett volna a fő kérdés.

2017. jan. 5. 10:20
 15/17 A kérdező kommentje:
1 kicsit soknak érzem ezt a mennyiségű autót csak ezért tettem fel a kérdést.
2017. jan. 5. 10:21
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért hoztam DE-ból Audit?

Mert normális volt szervizelve (Nem Bekő Tóni hekkelte), olajcserén nem spóroltak, normális úton volt hajtva.

Amennyiért vettem, azért itthon szervizt sem látott ócska népautót kaptam volna.

2017. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki az 1.9 TDI-t nem ismeri, ilyen kérdéseket fog kiírni!
2017. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!