Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómba menet közben kivillant...

Autómba menet közben kivillant a motorhiba jelző lámpa, majd olajnyomás, akkumulátor. Leállt de a hiba újraindításnál teljesen megszűnt. Hibakódotolvasást lentebb. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Punto II, hibaolvasó szerint a bejövő levegő ami motorba megy, annak az érzékelője hibásodott meg. Kiiktatták a hibát, azóta semmi nincs, sőt már előtte beindításnál se jelzett.

Nem lehet köze hozzá rossz minőségű benzinnek? Idegen helyen tankoltam szükségből, és rá egy hétre jött elő.

Azt mondták járjak vele, hogy újra előjön-e a hiba, nem tudtak vele mit csinálni.


2017. jan. 7. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
a szivocsonek mi koze a benzinhez ?
2017. jan. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak felmerült bennem, hátha elektronika bezavarodott kis oktánszámú benzintől. Keresem a lehetséges hibákat, felmerült bennem.
2017. jan. 7. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Légtömeg mérő hiba volt? Az el tud koszolodni. Az uzemanyagnak ehhez semmi koze.
2017. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hibakód olvasásba az volt,amit dírtam kérdésnél. Levegő beáramlást érzékelte problémásnak. De azóta nem jött elő pedig mentem vele. Azt mondta szerelő is hogy menjek vele aztán ha előjön akkor utána kell járni.
2017. jan. 7. 18:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Névre pontosan nem tudom a hibát :(
2017. jan. 7. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!