Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem a a robogóm (lent...

Miért nem a a robogóm (lent leírok mindent)?

Figyelt kérdés

Ez egy 50cc-s robogó (2T) !

Beköpte a gyertyát, megtisztítottam utána beindítottam a robogót de ugye most hó van és a fehér havon hogy a kipufogó nagyon de nagyon köpi az olajat, húzok neki gázt elösször egy kicsit jó is volt minden (melegítettem stb..) melegítés után (5perc) húzom neki és a kipufogó feketén füstölt meg durrogott, újra megtakarítottam a gyertyát csak már "nem ment a dugattyú" (ezt úgy értem hogy rárúgtam és mint a váltós motoroknál behúztam volna a kuplungot) nagyon furcsa volt, utána rákötöttem az akkumulátor töltőt de az sem mozgatta meg a dugattyút (csak egy furcsa hangot adott ki)



TUDOM KICSIT FURCSÁN FOGALMAZTAM, E EZÉRT BOCSÁNATOT KÉREK!!!


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jan. 7. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
megszorult.
2017. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cselez ***** válasza:
De azt mondta, hogy tudta mozgatni a berugókart... nem értem.. honnan veszed, hogy nem mozog a dugó?
2017. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cselez ***** válasza:
Ha beszorult akkor a berugót sem tudod lenyomni.
2017. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a hidegtől van ?
2017. jan. 7. 19:54
 5/6 cselez ***** válasza:

A hidegtöl is lehet a durrogás meg a fekete füst, ha a membrán kikeményedik, persze ha membrán vezérlésű a motor.

Azért kérdeztem, hogy mi van a dugóval?

2017. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=6awtH6yeHXQ

Először ilyesmi volt csak jobban füstölt és ha húztam neki akkor durogott meg köpte a kipufogó az olajat!

Utána már tudjátok...

2017. jan. 8. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!