Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Világitós sebváltógombot hogy...

Zolika217336 kérdése:

Világitós sebváltógombot hogy tudnám beépitani a kocsiba?

Figyelt kérdés

Van egy sebváltógombom ami 6 ledes, belulről a vezetékek a gombban be vannak kötve .

Be szeretném épiteni a swiftembe de ott ugyebár nincs semmi vezeték neki leágaztatva;

Kerdésem az lenne hogy honnan tudnán neki elhozni a vezetéket hogy világítson ?

- a szivargyújtótól ( nem használom , max telefont tölteni )

- a fejegységtől ?

Baj autóvillamosság szembontjából ha mást is a szivargyújtóra kötnék? ( ledes koponyfej ) , vagy ha telefont töltök mikozben világit a sebváltógomb is ?



2017. jan. 8. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rendkívül ízlésesen hangzik. De ha megmondanád mi a célod vele, vagy épp azt, hogy milyen energia igénye van ennek a förtelemnek akkor segíthetünk.
2017. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rákötni a szivargyújtóra, oszt jónapot!
2017. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1 # : IP3 védettséggel ellátva ennyi van a dobozán

2 # : köszi..!

2017. jan. 8. 09:20
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a fényszóró kapcsolóra van kötve és helyzetjelzővel kapcsol be.

Csak a plusszal kel foglalkoznod, a testet közvetlenül a váltókar csavarjához is kötheted.

Az viszont ellenőrizd van-e ellenállás beépítve a váltógomba, vagy mit írnak róla, mivel ledhez kell.

Kiegészítő biztosíték nem kell, jelentéktelen mértékben növeli meg az áramfelvételt.

2017. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A szivar gyújtós megoldás csak akkor jó, ha csak gyújtásnál van benne feszültség. Ellenkező esetben folyamatosan világítani fog, és több napos állás után előfordulhat, hogy teljesen leszívja az akkut.
2017. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
gyujtásnál van benne feszkó igen...! :) THX
2017. jan. 8. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Az enyém teljesen gyári kinézetű, nindzsáktól rendeltem... aki eddig látta mindenkinek nagyon bejött :)
2017. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megneztem a szivargyujtóba behuzott vezetékeket .

- a feher csatis piros -sarga az egy izzó vezetéke (az ki is van egve nekem , de nem is tudom h miert van benne , max. 1 tippem van )

- a fekete csatis fekete-fekete/feher az lenne gondolom a plusz minusz valamelyie de melyik ?? Ezt hogy tudnám kimerni ?

2017. jan. 8. 14:18
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

A kép lemaradt

2017. jan. 8. 14:18
 10/14 anonim ***** válasza:

legegyszerűbben próbalámpával.

A lámpa egyik kanócát testhez érinted folyamatosan, a másikat pedig a lefényképezett vezetékek saruihoz egyesével. Amelyiknél világít az a +


A fehér csatis jó lehet, az valószínűleg egy + szál

2017. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!