Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy Suzuki Swift...

Azmostmind1 kérdése:

Első autónak egy Suzuki Swift 1.3 GC AC megfelelne vagy inkább egy golf 4 érné meg jobban?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel és Suzuki híve vagyok ezért a Suzukira szavazok, neked eddig nem okozott csalódást, bár régi Swiftem van.. de az új biztos jobb.
2017. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szántál rá?
2017. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gombóc swift 1.3 váltója csapágyhibás szokott lenni, 80 körül javítják, erre készülj. Golfból a benzinesek nem túl jók, az 1.4-ek egy része szintén váltóhibás. Az 1.6 állítólag horror mit megzabál. TDI-k jók, de nagyon nehéz szépet találni.
2017. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.6 váltói is gyatrák, szorulnak, csapágyasak lesznek és széttörnek.

Golfból csak diesel tdi vagy pd mindegy. 1 millió körül mennek a jobbak

2017. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 golfos ismerosom van ( most pontosan nemtudom azok mivel mennek ), de mind ketto panaszkodik, hogy sokat megzabalnak..

Enis Suzuis vagyok, igy azt javasolnam. Azok tutira kevesebbet fogyasztanak, az alkatreszeik se nagy horror. Egyedul tenyleg az uj Swifteknek a valtoval szokott baj lenni, abba rendszeresen kell olajat cserelni

2017. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet későn írok de végül egy opel Astra g-t vettem :D
2018. márc. 12. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
1.4 es? Szerintem jól döntöttél.
2018. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen 1.4-est
2018. márc. 12. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!