Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugral (fura) egy kicsit a...

Ugral (fura) egy kicsit a kuplung ha kinyomom, az mitol lehet, mi a baj?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:
ugy ertem a pedalon erezni
2017. jan. 11. 18:42
 2/4 anonim ***** válasza:

kinyomócsapágyas, én így kezdtem vezetni, kb 230 km-t bírtam vele városba menni de nekem hangja is volt, olyan, hogy rajtam röhögtek a gyalogosok. Ez azért van még hang nélkül, mert a lamellákat a kinyomócsapágy nem tudja rendesen kinyomni, kb 200-300 km múlva lesz hangja is. De ha régi autód van, akkor 500-at el tudsz vele menni. Nekem pont az utcába ment tönkre, épp haza tudtam érni, és 45 ért kicserélték. Suzukim van, 95-ös Swift...


De ha újabb autód van, akkor az nem bír sokat, meg sokat is ártasz neki, cseréltesd ki.

2017. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ennek is van hangja ,de valami halk "ccp cp cöp" féle hang. 2006 golf 5
2017. jan. 11. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok ördögöt festeni a falra, de abba már lehet kettőstömegű lendkerék is :( szerelőhöz menj, mást nem tudok mondani, az ilyet cserélni kell.
2017. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!