Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet városban pitbike motort...

BenRammus kérdése:

Lehet városban pitbike motort vezetni?

Figyelt kérdés

Vannak akik aztmondják igen lehet Pitbike-t vezetni a városban , van aki szerint nem...iskolába járni,edzèsre stb..(konkrétan Budapestre gondolok) Probléma lehet belőle? Rendőrbácsinak lehet nemfog tetszeni vagy ilyesmi? Komolyabb büntetés?

Köszönöm előre is ! :)


2017. jan. 11. 22:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:

nem tudom mi nem világos azon hogy pályamotor,csak pályán lehet vele menni.

se lámpa,se index semmi rajta,sejthető szerintem hogy nem mehet közúti forgalomban se pesten se máshol.

2017. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs ,hogy kérdezni mertem dirtyboy :)
2017. jan. 11. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, mit értesz "Pitbike" alatt?

Ha 50 cm3 alatti, akkor smkp-ként használhatod, amennyiben fel van szerelve a megfelelő világító berendezésekkel és kötöttél rá kötelező biztosítást.

Ezek híján a rendőrbácsi meg fog büntetni, főleg ha arcoskodsz.

2017. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Illetve nem szabad. A pitbike, mint a neve is mutatja, nem közúti forgalomra van készítve. De persze benzinnel megy, nem jogszabályokkal... Ha elkapnak (valahogy) akkor el leszel tiltva egy ideig a jogsitól, már ha nincs.
2017. jan. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden hétre jut egy ilyen kerdes......az előzőknél is le lett mar írva hogy nem lehet!Akkor sem ha te majd ügyesen felszereled világító berendezéssel!Amit itt a multkor valami kretén bicikli villogoval akart megoldani.....
2017. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!