Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők-csajok ki mit gondol...

Nők-csajok ki mit gondol ezekről a kocsikról? (kép)

Figyelt kérdés

Tény nem egy autó dönt a kapcsolatban, de gondolom megnézitek mivel közlekedik egy férfi. A következő kettőnél mit gondolnátok? Melyik adna "jobb pontot"?

1:

[link]

[link]

2:

[link]


Kíváncsiságból kort is írhatnátok. Köszönöm.



2017. jan. 12. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szinte mind a BMW-re nedvesedik,meg ne kérdezd miért,majd valamelyik elmondja XD
2017. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy nyugodtan írhattál volna típust a képek helyett.


Az első az egy izmosabb Lancia, olasz... Ezt csak az értékeli aki ért hozzá, mindenki másnak egy öreg olasz megbízhatatlan roncs.

A Golf V meg kb a legszürkébb Golf a hét széria közül...

2017. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem Bmw és nem Lancia!

Direkt nem írtam típust...

2017. jan. 12. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű az első.


Amelyik csaj a béjemvére izgul az rém buta. A Golf csajozni elég gáz.

Egyáltalán: a kocsi csajozni elég gáz. Normális csaj nem a kocsid nézi.

2017. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de gondolom megnézitek mivel közlekedik egy férfi. "


Tipikus nő. A kocsi jo legyen, meg a buksza tomve, es mar rakja is szet a labat. FFöeejj.

2017. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd már, a csajokat kérdezi, erre meg mi válaszolunk... :D


A Biturbot (Biturbo S, ugye?) még a férfiak/srácok közül se ismeri fel mindenki és nem is feltétlenül értékeli. És nem is az a a klasszikus szépség.

2017. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jé valaki felismerte :D


Sose csajok miatt vettem pont olyan autót amit, de a mai "divatmániás" társadalomban kíváncsi lettem volna a nők mit reagálnak, de látom nincsenek erre nők...

Lehet a társkereső-ismerkedő témakörben és nem az autók-motorokban kellett volna kirakni a kérdést?

2017. jan. 12. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen a Rover :D (17/L)
2017. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nőknek akiknél ez döntő legalábbis felénk ahogy körülöttem tapasztalom csak arra kell igennel válaszolnod hogy van autód és beülhet, azzal viszed-e el. Az mindegy milyen, a színét fogja megjegyezni és mesélni a barátnőknek, hogy van egy piros autója *-*.

Engem nem érdekelt, nem voltam otthon ebben, azt se tudtam, hogy azzal jön értem a randira, nem hogy milyen, a férjemnek egy Vitoja volt amikor megismertem és azóta eltelt már 5 év, de sokat szereltük, azóta én is szerelem már a sajátomat mert elkapott az autóláz :D

25N

2017. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!