Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne a legalkalm...

JanikaToxikus kérdése:

Milyen motor lenne a legalkalmasabb egy kezdő motoros számára?! 125ccm A1

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16dik életévemet élem és motorozni szeretnék. A kérdés, hogy milyen motort válasszak, tudom több száz ilyen kérdés van de a kérdésemre válasz nincsen, azaz nehéz a döntés. A motor arra kellene ,hogy esténként kijárjak sétálni így a városba , nyári időszakban és 30-40kmes sétákat tenni hétvégenként (látogatni barátnőt, távolabbi rokonok. Ez tavasszal). A motor amelyik nagyon tetszik az az Aprilia rs125 de mások véleményére is kiváncsi vagyok(tapasztalatokra). Az Aprilia csak az én ízlésemnek tetszik de ugyanúgy a többi is szóba jöhet. Előre is köszönöm a válaszokat. További szép napot !:)

2017. jan. 12. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Yamaha Dragstar 125
2017. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1. Első sorban sport motorokban gondolkodom. De azért köszönöm válaszodat /)
2017. jan. 12. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól van, hát nem mindenkinek lehet jó ízlése. :)
2017. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam ,hogy nem tetszik, igen is szeretem az ilyen stílusú motorokat.
2017. jan. 12. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval te nem motorozni szeretnél csak eljutni A-ból B-be.Erre szerintem felesleges az rs,mivel neked úgyse az élmény kell.
2017. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam ,hogy A bol B be akarok eljutni , hanem setakat tenni, abban szerintem benne van az élmény is:)
2017. jan. 12. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel az RS125 A1 jogsival papíron nem lehet több 15lóerőnél, és ugye te sem a 30lóerős verzióval fogsz menni :) Ezért én inkább egy Honda CBF125 vagy CBR125-öt ajánlanék, megbízható képek, könnyű kezelni őket, kimennek a világból. Az RS125 ezekhez képest pénztemető. Mondom ezt úgy, hogy apriliám van ;) Sok sikert a választáshoz. Üdv.
2017. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes választ :). Ment a pacsi.
2017. jan. 12. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Amire neked kell, arra felesleges az RS, neked se, és az Aprilia-nak se lenne jó választás. Az RS azt élvezi, ha pörgeted, húzatod, hosszan használod. Viszont nálad az A1 is kizáró ok. Vmi japán 4T lenne jó, vagy az Aprilia RS4, az is 4T.
2017. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!