Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » WD-40 vagy FixIt! Pro-val...

WD-40 vagy FixIt! Pro-val érdemes eltávolítani javítani az autó fényezésén lévő karcokat szerintetek?


2017. jan. 13. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kettő nem ugyanarra jó... Mármint a WD40 szerintem semmire, de az a magányügyem. :)


Szóval a másodiknál festéket viszel fel.

Az elsőnél meg azt mutatja, hogy a WD40 nem működik. A fúróba fogott szivacson polírpaszta van - az eltünteti a karcot, az biztos. Legalábbis amíg van mit polírozni és nem látszik ki az alapozó...

2017. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A wd40 olajozó a fix it pro meg ragaszto!Ezekkel hogy szeretnrl karcot eltuntetni?
2017. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Videót egyáltalán nézted?
2017. jan. 13. 12:09
 4/13 A kérdező kommentje:
2017. jan. 13. 12:10
 5/13 anonim ***** válasza:
a WD 40 amiket így videóban látsz önmagában kevés. Az inkább ara jó hogy a nagyon vékony karcokból kihozza a dzsuvát ami végett a karc teljesen kitisztul és sok esetben úgymond láthatatlanná teszi azt. A wd40 azért jó erre mert nem csak olajozásra van hanem olyan oldatot tartalmaz ami nagyon jó oldószer. Nem véletlen használják zárak olajzására is. Sok mindenre jó, nem árt egy háztartásban egy flakon ha van. Oké drága, de sokáig elég ha nem fújkáljuk ész nélkül. Ha nagyobb karcok vannak azokra ez már kevés, polírozással szokás azokat javítani ha csak felületi tehát ha a fényezés sérült kis mértékkel.
2017. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A WD40-et tisztításhoz használja, majd utána polírozza a felületet. Nem vagyok nagy angolos, de szerintem ez még angol nélkül is lejön.
2017. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti mit néztetek de egyértelműen látszik, hogy csak WD-40-et használ és karcmentes lesz a festett műanyag felület.


Belinkelem még egyszer (hátha látja valaki akinek jobb a szeme):

https://www.youtube.com/watch?v=xL2HIuJR43A

2017. jan. 13. 12:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Klikkelj már rá az általad beküldött első linkre! :D (Segítek! Az egy másik videó.)


Ebben meg szerintem csak annyi van, mint amit az 5-ös írt. Olyan kismértékű a sérülés, hogy látszólag eltünteti.

2017. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Látom senki nem tud érdemben hozzászólni. Nem az amatőr jellegű válaszokra vagyok kíváncsi elsősorban.


Nem nevezném azért kismértékűnek azt a horzsolást.

2017. jan. 14. 11:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdemben hozzászólva egybehangzóan állítja mindenki, hogy a WD40 olajozó (tisztító).

Érdemben az is elhangzott, hogy a pici karcokból kiszedi a szennyeződést, ezért tűnik úgy, mintha eltűnne.


Érdemben megkérdezném, ha tudod a választ (szerinted), akkor miért nem veszel egy flakonnal és próbálod ki?!?!?

2017. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!