Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legszebb autó amihez...

Melyik a legszebb autó amihez hozzá tudok jutni 6-700 ezerért használtan?

Figyelt kérdés

Plusz valamennyire azért menjen is. Ne haragudjatok a béna kérdésért, de laikus vagyok a témában.

Köszi


2017. jan. 15. 23:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

"legszebb autó"

"valamennyire azért menjen is"

Mennyi konkrétum.

Gondolom te is a szomszédnak veszed az autót.

Vegyél 20 éves bmw-t.

2017. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
az a legszebb ami neked tetszik ennyi pénzért ! nekem a volvo 740 az álom kocsim ami 30éves már le akarom tenni a jogsit és egy olyan kocka verdát venni :D 24/F
2017. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kell BMW Audi Mercedes semmi ilyen divatmárka!!!
2017. jan. 15. 23:55
 4/16 anonim ***** válasza:

Tudod autót aszerint választ az (értelmes) ember, hogy mire fogja használni.

Mivel te nem mondtál semmi értelmeset, csak ilyeneket, hogy "legyen a legszebb" meg "menjen valamennyire" ezért nem lehet semmit tanácsolni.


Menj fel a hasznaltauto.hu-ra írd be az árat és nézelődj...

2017. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Donald J. Trump ***** válasza:

Hát ennyiért már van Peugeot 406 Coupe, de sajnos csak a lelakottabb fajtából, telematricázva valami béna aftermarket felnin - pedig gyárilag egy gyönyörű coupé. Nem sportkocsi, csak szép.

Pápaszemes Celica is elérhető áron van - de ez megint olyan, hogy a legtöbb példány már sokadik boyracer tulaján van túl, a bukólámpásakat nem is említve.

Az Alfa Romeo Spider/GTV páros egyeseknek talán csufi, de igazából nagyon bájos járgányok. Ha valaki nem a legvadabb olasz sportautó címért akar versengeni a Ferrarikkal, ezekben is meg lehet találni a szépséget.

A Fordnak ott volt a Puma, ami igazából egy seggdugasz kis autónak tűnhet ezekhez képest, de azóta sem hiszem, hogy gyártottak volna ennyire egyedi kisautót.


Tehát vannak "szép" autók ezen az áron, amiket évtizedek múlva is be lehet állítani egy iparművészeti kiállításra. A kérdés az, hogy biztosan mindenki ezt a szépséget érti-e ez alatt a kifejezés alatt. Van, akinek a '80-as évek kockaautói jobban bejönnek, megint más a haszongépjárművekért rajong, s akad, akinek a luxus sportautókon kívül minden csak gagyi.

2017. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lancia Ypsilon 2005

Fiat Stilo 1.9 jtd 2002

peugeot 607 2.2 s titane 2001

2017. jan. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, én is pl a peu 406-ot ajánlottam volna.

Vagy pl laguna I, II, benzinesek.

Ezek külsőleg elég jól néznek ki, szerintem.

2017. jan. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
"Nem kell BMW Audi Mercedes semmi ilyen divatmárka" de nagy jampiskodj, egyéniség lettél hirtelen. Persze érvek,szempontok, kritérium az 0,ahogy írták előttem. :) Vegyél egy 20 éves Swiftet. Az a neked való. Na az nem divat márka. Azzal meg az lesz a bajod,hogy minden 2ik ember azzal jár. Közlekedhetnek inkább biciklivel. Mindenkinek jobb lesz. :)
2017. jan. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*közlekedjen
2017. jan. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Persze, 600.000ért Stilo-t, ami az olaszok egyik legszarabb kocsija, vagy éppen Peugeot-ot...

Egyébként az a baj, hogy ennyiből pont nem jön ki egy normális állapotú Astra OPC, vagy erősebb Coupe, vagy éppen 1.8T konszern autó. Egy generációval lejjebb meg már elég necces. Golf III GTI az elég vérszegény szerintem. Viszont jó állapotú Astra GSi-t vagy Calibra-t viszont kapsz. Ennyiből ki tudsz fogni rendberakott, értelmes állapotú példányt.

2017. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!