Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó, ki mit ajánlana?

Első autó, ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
4 kerekűt.
2017. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
valami füstölős TDI t szmók end sárm matricával kínai ledes menetfénnyel és endzsöláljsz karikával!
2017. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Minél jobb állapotú autót, amihez nem kell rutin. Picit odalépsz a féknek megáll, kicsit tekersz a kormányon fordul, rálépsz a gázra gyorsul. Kezdő vagy, először a forgalmat szokd és vezess, ne halj meg rögtön, mert nem tudtad, hogy az ócska kocsiban szakaszosan kell nyomni a féket ha csúszós az út
2017. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nissan Skyle-t mondanám első autonak jo fogyasztás jo gyorsasag
2017. jan. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Eddigi iqs válaszok helyett... A másodikon meg tudtam is nevetni. De a többi... :) Olyat vegyél,ami szimpatikus. Felesleges egy swiftet venni,mert abba tuti ott maradsz. Vegyél valamit pl régebbi a3,golf 4 (ha találsz nem szét hajtottat) tökéletes szerintem.de amit jónak látsz.A francia, Japán csodákat inkább kerüld. :)
2017. jan. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ösnl a pont. Nem tudni mennyid van rá, de vegyél egy német kompaktot. Megbízható, könnyen karbantartható kocsi kell neked és kész
2017. jan. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5-ös marhaokosnak: véletlenül se vegyen Japánt ugye?

Még a végén nem kéne szervízbe mennie..

2017. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1. Nem mondod!

2. Nem vagyok az a partysuttyó aki beáll a klub elé az éppen szétesni készülő füstölgő zörgő-csörgő F Astrával ami optikailag sz*rrá van tuningolva.... kössz nem!

3. Igazad van... én is valami hasonlóban hiszek, nem kell 6 milkás bmw mert azzal csak a szalagkorláton végzem :S

4. Te mit szívtál? Jó anyag! Adjálnekemis! Plíz! XD

5. 6. 7. Francia, japán, német izé... én ebben nem igazán hiszek hogy F betűs kocsit soha stb... épp a napokban egy cikket olvastam amiben egy csávó megvette a kb 8-10 éves bmw-t és 2 év alatt brutál pénznyelő lett belőle... 2X is elb*szódott benne a blokk vagy mi... már nem emlékszem pontosan. Manapság direkt az olyan ismerőseimet kérdezgetem akik franciával járnak hogy: nem gáz? nem pénznyelő? és mind1ik szinte kivétel nélkül csak dicséri. Echte hülyeség szerintem hogy valami milyen gyártmány... k*rvára nem egyenlő a megbízhatósággal, jó persze alkatrészek, árak, stb mindent számba kell vetni. Nem egy német pénznyelőről és nem 2 francia megbízhatóról hallottam már. Apámnak Japán kocsija volt, kb semmi baja nem volt soha attól eltekintve hogy 3-4 évente cserélni kellett a hengerfejtömítést ami még mindig jobb mintha évente kell rá százezreket költeni.

2017. jan. 16. 08:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező a kommentedbe meg a kerdesedbe mindenről írtál csak a lényegről nem!Hogy mire hasznalnad meg hol,mekkora a keret stb stb...

Kerdesednek jelen esetben annyi ertelme can mintha azt kerdeznem mi legyen az ebédem ma,ki mit ajanl?

2017. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Baromságokról tudsz regényt írni,de szempontokat azt nem.


Úgyhogy pirosat vegyél,az való neked.

2017. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!