Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyha jobban kormól egy TDI...

Hogyha jobban kormól egy TDI akkor jobb vele csajozni?

Figyelt kérdés
Műszaki szempontból ugye elmondható a jó állapotú dízel erőforrás nem kormól, még a több ezer lóerősek se(hajók, vonatok, munkagépek, stb.) akkor pár lóerős 20éves 500euroért behozott dízeleknél mért menő ha kormól? Tapadnak rá a csajok? Vagy mi az oka?

2017. jan. 16. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Cigó móka, "életfelfogás", akkor jönnek csak igazán a bulák mikor 1 köbméteres a fekete füst.
2017. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem bukok az ilyenekre. Max azért nézném meg mert furcsa.
2017. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azé mer' szmókendsárm
2017. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem menő, egyszerűen csak fos a motor.
2017. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem csajozásra van, a kéményseprőket akarják vele cukkolni a fiatalok, merthogy azoknak már nincs munkájuk és a füstöléssel fejezik ki, hogy ha ezt már ennyire megszívták, akár az ő autójukat is kikormolhatnák.
2017. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon szeretik ha kórmol, az én csajom a kipufogóhoz áll, és úgy szoktam rá nyomni a kormot, nagyon izgul erre.


......

2017. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
igen könnyebb mivel a koromfelhőben észre sem veszik a berángatod a kocsiba,csak ha lebuksz utána téged fognak kurni a börtönben
2017. jan. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Csajok nem veszik észre a hátulján hogy csak 1.4 😂
2017. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!