Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a bajom...

GJózsef kérdése:

Szerintetek mi lehet a bajom az aksival?

Figyelt kérdés

Télen, hideg időben fordult elő már többször is az alábbi történetem...

Kocsimat Toyota Auris 1.4 nem túl gyakran használom, van, hogy egy hetet is áll az utcán.El tudok indulni az autóval, legutoljára kb 4 km-t mentem egy ilyen alkalommal, majd leparkoltam 1 órára. Indulni akartam vele, de nem ment, azt írta, hogy aksi hiba(féket próbáltam benyomni, nem lehetett tök kemény volt.) Ez du volt, majd otthagytam a kocsit, reggel mintha mi sem történt volna pedig elindult, pedig elég hideg volt.Régebben elvittem a Toyota márkaszervízbe, ahol azt mondták, hogy semmi baja nincs az aksinak csak kicsit le van merülve menjek 50-60 km-t vele aztán visszatölt. Ezért nem szeretném elvinni, hogy megint a semmiért fizessek.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a hiba?

Előre is köszönöm a segítséget



2017. jan. 17. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nèzd meg a sarukat rendesen rajta vannak-e illetve nem korrodált-e, lehet az is hogy anyira le van merülve hogy a kis távok ritka használatok, nem töltik fel elèggè az akksit,de a generátort is meg nèzetheted,
2017. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Toyotában azt mondták, hogy a generátornak nincsen baja.

Mostanában mentem Vele 2* is mielőtt legelőször elindulok kb 10 percig járatom a motort, ismét nem mentem nagy távokat, de szerencsére beindult. Mondjuk az egyik alkalommal már kezdett a fék keményedni, ezt szokta csinálni, amikor nem indul, de aztán sikerült beindítani.

Üdv

2017. jan. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!