Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 16V télen...

Suzuki swift 1.3 16V télen 7-8 literes fogyasztás normális?

Figyelt kérdés

Van egy suzuki swift 1.3 16v. Nem reg vettem. Es a normalis dolog 7-8 literes fogyasztas? Vagy a minuszok miatt realis ez a fogyasztas? Mert mindenki az mondja hogy 5-6 literbol elmegy, hat az enyem kozelebe sincs. Pedig oda figyelek a vezetesre hogy takarekosan menjek, 2000-2500 as fordulatnal fel valtok. Szerintetek normalis ez a fogyasztas telen vagy nezessem at egy szerelovel?


50km/h oraval megyek akkor 4 es be vagx 5.-be erdemes haladni?



2017. jan. 18. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis mivel telen futod a kocsit meg stb...
2017. jan. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen normalis....arrol nemnis beszelve hogy szerintem nincs az a forgalmi helyzet miben ez az auto 5 litert fogyasztana....maximum valami 80km-es lejtőn térdig érő hátszélben elvitorlazva!
2017. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Budapesten sok dugóban araszolással lenne az 9 is.

Ha hosszabb vidéki útra mész, nem autópályán, hanem egyzserű főúton, 90-el, most is meglenne az az 5,5-6 liter, mínuszokban is.

2017. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rövid távon használva reális.
2017. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az enyém 9 liter. nem kell foglalkozni vele. Ha valami elromlik, úgyis kigyullad a sárga motorhiba lámpa. Addig annyi, amennyi.


ne vidd szerelőhöz. Nyáron sem lesz öt liter, de te nyugodtan mondd, hogy már négy litert fogyaszt, mert a szerelő állított rajta.

2017. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Télen belefér,nyáron 5-6 a reális. Kb 50 től birja el az 5. Et,forgalmi helyzettől függően válassz fokozatot. Ha nem halad a sor elég a 4. Is nincs értele felváltani. Kiegészítésként pedig tiszta levegőszűrő legyen benne,fogyasztás szempontjaból is lényeges.
2017. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor télen fogyaszt a legtöbbet az autó. Az én 1,0 Yarisom is 6,3 litert fogyaszt most (város, jellemzően rövid távok, ami alatt szinte be sem melegszik a motor), nyáron ugyanezen körülmények között, klímával 5,8 l. Ennyit számít ez a rohadt tél.
2017. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is zabálja 8.5 liter a fogyasztásom 100 on, csak város rövid távok 175

gumikkal


1.3 8v denso

2022. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!