Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek?

Milyen autót vennétek?

Figyelt kérdés
Olyan 2,3-2,6 millió Ft-ot szánnék rá, a lényeg az lenne, hogy kis távokat járok vele, ezért valami benzinest szeretnék,ami megbízható és nem magas a fenntartási költsége (turbóst nem). Nem kis autót keresek ( eddig Ford mondeókat és J astrat ( kombi) néztem, viszont nem ismerem őket) és nem kell, hogy egy rakéta legyen! :)
2017. jan. 18. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mazda 6
2017. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
VW Jetta, Skoda Octavia
2017. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Alfa Romeo 159
2017. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mosqu!to ***** válasza:
81%

Hali!


Hetedik generációs Honda Accord 2.0 benzin motorral.

2017. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a joker.. 2 literes honda accord, 2003tól felfele.

kicsit túlárazottnak fogod őket latni, de a nepitelet.hu n nézd meg a véleményeket, és hasonlitsad másik autókkal azt hamar meg fogod érteni hogy miért is tartja brutálisan az árát egy mondeohoz etc képest. És azért lomha se lesz, benzineshez képest le se eszi a gatyádat, nincs igazából szériahibáka (na jó a központi zár motorja az meghal mindegyikben egyszer 20-40e ft os móka) de ezen kívül a fékbetét csere meg olajcsere (olajcsere 12e ftból megvan) amit igényel.

12 év feletti tapasztalatból beszélek, de a netes nepitelet sem hazudik :)

2017. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na mire megírtam más is megválaszolta és okosan :)
2017. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Accord szerintem is jó gép. Szubjektív, de szerintem szedánban szép is. A kombi borzalmas, de én akkor is azt vennék belőle, szeretem a praktikus autókat. Lehet, hogy pár éven belül veszek egyet én is.
2017. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Én mint VW-s azt ajánlom vegyél egy jó kis szívó benzines japánt. Ahogy már előttem is ecsetelgették, honda accord, mazda 6 tökéletes választás egyedül a rozsdára kell fokozottan figyelni vételkor.


Jetta, octavia is jó lehet ha találsz 1.8 szívó benzineset, az 1.4 és 1.6 nem túl baráti ahoz képest hogy az 1.8-2.0 japánok mit tudnak és milyen fogyasztással.

2017. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!