Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto vasarlas. Milyen markat?

Auto vasarlas. Milyen markat?

Figyelt kérdés
olvasgattam az elobb. mindenhol opelt, suzit, es meg egy ketto masikat irtok. es a tobbi marka?mi a gond veluk?
2017. jan. 19. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért az árkategória meg az igénybevétel jellege ( városi rohangáló kis autó, családi túraautó, telekre járó "terepes"...)is fontos szempont.

De általában azért ezeket írják, mert ezek megbízhatóak és jó az ár/ érték arányuk.


A többi vagy túl van árazva, vagy pocsék a minőségük, csapnivaló a szervizhálózat...

2017. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az opel , suzukit azoknak irják akik 300-ért akarnak kocsit. Mert ezeket a legolcsóbb fenntartani.

Ha új autót veszel akkor mindegy, vedd amelyik tetszik.

2017. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát ezt most így nehéz megmondani. Te milyet szeretnél? Sportos, családi, vagy csak egy "sima" személyautót?

Egyébként én ahhoz tartom magam, hogy a németek autót, míg a japánok motort tudnak csinálni :)

Én a BMW M4et ajánlanám, csak jót hallottam eddig róla, könnyű kezelni, gyors, ja és jól néz ki :D csak egy picit drága

(csak ugye vannak a BMW károgók)

Amúgy szerintem a Suzuki Vitara se rossz autó, és az még meg is fizethető :)

2017. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

[OFF]Jé, a Nissan Skyle-os újrareggelt, mert megjavult a mutatója :-D

[ON]


Olvasgass tovább, a felsoroltakon kívül más/több márkát is szoktak ezen az oldalon javasolni!

2017. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Seat.

Érdekes módon ezt senki se említi sose de nem rossz autó mert végülis Skoda szinten van.

2017. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vitara megfizethető? Persze,hitelből :D Arra már nem fillérekbe kerülnek a dolgok, egy szett gumi rá egy régi swift ára. Azért bőven nem megfizethető átlag embereknek szerintem,lottónyertesnek meg tolvajnak,örökösnek stb meg minden megfizethető.


Azért ezeket írják mert ez a reális.

2017. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden típusból vannak jók és rosszak. Szerintem a többi márkával sincs gond csak kicsit drágábbak talán az alkatrészek, de ha gondos tulaja volt előzőleg akkor bármilyen autó jó lehet, ha továbbra is megkapja a minimális karbantartást és odafigyelést
2017. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#6 szerinted milyen autó a megfizethető?
2017. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!