Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fogyaszt sokat autóm?

Miért fogyaszt sokat autóm?

Figyelt kérdés

van egy fistám 1.3 16v és nagyon sokat zabál. dinamikus hajtó vagyok, velem beveri a 10 litert... az alapjárati szabályzót kell cseréljek mert nagyon fel-le jár az alapjárat,


az alapjárati szabályzó esetleg okozhat ijen nagy fogyasztást??? nemrég van nálam az auó nem ismerem még igy nemtudom pontosan mennyilehet a fogyasztása. már én szerintem egy 1.3 as motornak ez sok ofgyasztás



2017. jan. 19. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ha pörgősen mész vele, egyáltalán nem sok.
2017. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor most ez a kis 1.3-as motor beveri 10 litert?? ez hihetetlen :D én eddig ugy tudtam hogy 7-et eszik ha hajtom. ha az alapjárati szabáályzót kicserélem, remélem változni fog valamit
2017. jan. 19. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Rövid távokat mész jellemzően?
2017. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem oké a 10 liter, mondanám, hogy lehet hogy rosszul mérted, vagy ilyesmi, de írtad, hogy fel-le ugrál az alapjárat. Szóval valami gond van.

Régebben egy haveromnak ilyen Fiesta volt, 3 ajtós, és 5-en beleültünk (!!!!!), úgy fogyasztott 6 litert, és a szemét is kinyomta pedig.

2017. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 98ban volt egy suzukim amit ujonnan vettem az is ha rendesen hasznaltam 10 korul volt. Illetve nekem minden autom 9-11 litert eszik. Volt egy tdci diesel mondeom az is 9.7es atlagot nyomott. Telefonos appal merem oket.
2017. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nyomod neki, az 1.3-as is ugyanúgy bekéri az adagot, mint egy 2l-es, ha ugyanúgy mész vele... persze a 2l-est lehet még jobban nyomni, hogy benyelje a 13-at is :)

Az alapjárat probléma lehet lambda szonda hiba is, ami okozhat magas fogyasztást.

2017. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!