Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék hamarosan autót...

Szeretnék hamarosan autót venni, tudtok ötletet adni milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első autó lenne mivel 1-2 hónapon belül meglesz a josgim szeretnék venni egy autót,ami normális azért műszakilag és nem is olyan drága. Emellett lényeg h minél kevesebbet fogyasszon.Benzines legyen.Inkább nőcis megjelenése legyen.Ne legyen túl nagy . Mit tudtok ajánlani ? Pl ami nektek vagy ismerősnek is volt ? Limit: max 700.000ft

2017. jan. 20. 09:55
 1/6 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


-Opel Astra G 1.4 benzin ~ elég jó,megbízható autó és a teljesítménye is kielégítő. Fogyasztásilag is rendben van!

Van beltere is!


- Fiat Punto - Ezt annyira nem ismerem,de összességében nem írnak olyan rosszakat róla és szerintem nőies autó!


( - +1 tipp,de sajnos nem tudom most megnézni,milyen áron mozog: Volkswagen Golf IV.)

2017. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a javaslatokat megnéztem őket. A fiat puntot már ajánlották és az nem lenne rossz. Nekem még a peugeot 206 tetszik. Esetleg arról van ismereted mennyire megbízható kocsi?
2017. jan. 20. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Elektronikai gondok szoktak lenni, Peugeot-nál gyakori betegség. Itt olvashatsz róla heasználói véleményeket (van bőven):

[link]

2017. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*felhasználói
2017. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pözsó valóban női autó. Alakra is, meg azért is, mert jó nagyokat lehet szopni vele. :-))


Én inkább egy Corsát, Polot, Fiestát, vagy Yarist ajánlanék.

2017. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2017. márc. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!