Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben elfolyt a kocsibó...

Sas28 kérdése:

Menet közben elfolyt a kocsiból az olaj, füstöl a motor és nem indul be a kocsi. Begurultam egy pihenőbe. Milyen gond lehet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 10:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Az a gond hogy nem vettel be minden gyógyszert amit a doktor bácsi felírt neked,es ezert jössz ide trollkodni.......
2017. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Marha èrtelmes válasz ez! Gondolhatod hogy direkt így terveztem, nem törődtem vele! Trollkodnk. Nagyon ügyes vagy. Fordított helyzetben én segíteni próbáltam volna de hát vannak hülyék a földön és te bizonyított is! Bajban remélem hasonlóan fognak hozzád állni
2017. jan. 20. 10:48
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj hogy nem vettem be csont nélkül ezt az egyebkent renkívül hihető sztorit,hogy elfolyt az olajad stb stb,de neked az a legfontosabb hogy erre az oldalra irkalj,hogy mondjanak valamit.....
2017. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnan tudod, hogy elfolyt az olaj? A hűtőfolyadék rendben van? A füst honnan jön pontosan? Minden esetre a lehető leghamarabb juttasd szervízbe és ne indítgasd!

2017. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Tréler.
2017. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Olajszintből látom illetve tiszta olaj a kocsi. A füst valószínű az ahogy a motorra ráment az olaj és az füstölhetett. Haza hozta tréler csak kiváncsi vagyok, hogy kb milyen gond lehet.
2017. jan. 20. 11:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Marcello Gandini marha nagy büszkeség vagy elismerés, hogy valaki ír az oldalra ugye? :D Jobb lesz valakinek attól a napja, hogy ide ír? Ha hülye vagy b...meg akkor nem kell megszólalni és lejáratni magad
2017. jan. 20. 11:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha elfolyt az olajod és már a motor is megállt, akkor az kb kuka, de minimum nagygenerál. Egyébként a figyelmeztető lámpa nem jelzett, vagy csak nem érdekelt?
2017. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Még azt aruld mar el,hofy erre hogy elfolyt az olajad,milyen erdemi valaszt lehet adni?foleg igy latatlanba?

Egyebkent ha szerencsed van kinyomta valami tömítesnel,esetleg szimeringnel,vagy a nivo palcanal esetleg lejott az olajbeontő fedel!Ha nem megrepedt a blokk/hengerfej stb.....ha szerencsed meguszod kisebb szervizzel,ha nem kuka a motor.....de szerintem azt te is eszrevehetes hogy tul sok a ha.....

2017. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tomcatters ***** válasza:
Hat ha elfolyt az olaj ,meg ne probald beinditani mar igy is karosodhatott rendesen ,ha meg sikerul igy beinditanod, tuti kuka lenne ,ismerosommel is megtortent, elhagyta az olajszurot menet kozben ,nem jol csavarta ra cserekor :/
2017. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!