Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Lanos első autónak?

Daewoo Lanos első autónak?

Figyelt kérdés
Melyik motorral kéne választani? 1.4, 1.5 vagy 1.6? Tapasztalatok, vélemények?
2017. jan. 20. 15:51
1 2
 1/16 Tomcatters ***** válasza:

Haaat nem egy megbizhato kinstrukcio ... Esetleg valami japan szivobenzin ? Mazda 323f v sima 323, vagy nissan almera ,primera ? Suzukit nem mondom,mert sokan fujoljak ok nelkül

Mennyit szansz magara az autora atiras nelkül ?

2017. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mosqu!to ***** válasza:

Hacsak nem vagy szerelmes ebbe a típusba (kétlem,hogy az lennél...igaz hogy szubjektív dolog,de kevés olyan embert ismerek,akinek ez tetszene!:) ) akkor egyik motorral se vedd meg!


Akkor már tényleg inkább egy 323 vagy Almera! (esetleg Civic,ha nem porladt még el az ötödik generáció karosszériája és alváza!)

2017. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tomcatters ***** válasza:
Civicet mint honda fun es kozossegi tag nem mertem ajanlani,mert ismerem a felhasznaloi körtXDDDD Kb az összes lerúgott motorikusan ilyen lanos arban :/ :/
2017. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mosqu!to ***** válasza:
(Igen,Én is gondolkoztam rajta..de hátha van még ilyen "100 ezer km, idős svájci orvos feleségének a mamájától,aki megvétel óta garázsban használja és úgy csorog bele az a 100 ezer,hogy csak előre-hátra áll vele,mert nem fér hozzá a járókerethez" állapotú autó az országban! :)) )
2017. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tomcatters ***** válasza:
Haat hirdetesbe csak hasonlot talani aminek a fele se igaz XDDDDD
2017. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Mosqu!to ***** válasza:

Sejtettem! :(


Régebben (úgy 5-6 éve) annyira szerettem volna egy békalámpás Civicet! Kinéztem egy pár darabot,de mindegyikkel volt egy kisebb-nagyobb probléma. Aztán végül Ausztriában megláttam egy szép rozsdamentes darabot (furcsa,mert Ausztriában nagyon sok a rozsdás példány,még Audiból is akad..pedig azért azokat elég szépen lekezelik ellene!:D). Na felhívtam a hölgyet,mondta hogy remek meg minden! Kiutaztam és megláttam...Jobb oldalt a C oszlop és a Csomagháztető közé befért a kisujjam! Árokba borultak vele,csak ezt nem mondta és a fényképen,amit felrakott nem vettem észre...Életem legnagyobb csecsrefutása volt, azóta se néztem több Civicet! Azóta volt egy Accordom,mint céges autó. Remek volt! De Civiceket megutáltam! Pedig nem a kínálat alját nézegettem...(igaz nem is másztam a tetejére,de akkor is..)


Ez nem tartozik ide, csak gondoltam elmondom,milyen nehéz kifogni egy jó Civicet...azóta is kipróbálnék egy 1.6 VTi-t! :)

2017. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tomcatters ***** válasza:
Nekem special egy 2004 es cl7 accordom van jelenleg 2.0 i-vtec 0 km kora ota hasznalom :D Ha maskor hondat szandekozol venni, mindenkeppen facebookon egy hondas csoportba erdemes, van par jo allapotu ami ki sem kerul hahura,mert csoporttagokon belul talal gazdara, na ezek a jo allapotuak ,de nem ket filler az aruk :D
2017. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt, de egy távolabbi rokon azóta is mindig Daewoo/Chevrolet típusokat vesz, amióta Lanosa volt. Pedig nem szegény ember, egyszerűen bevált neki, kevés problémája volt vele. A népítéletek megnézed, egyáltalán nem szörnyűek, átlagos autónak tűnik. Ahogy nézem őket, nem rozsdásodnak úgy, mint mondjuk egy F Astra, és a Swiftnél biztonságosabb, nagyobb autó.

Amit szinte mindenki hátrányként említ, az a billegős futómű és a viszonylag magas fogyasztás. Állítólag az EGR-t időnként ki kell pucolni benne. Ha ezekkel együtt tudsz élni, akkor én megfontolnám.

2017. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na megjött a "biztonság" fétises marhánk is .


Daewo pont egy rohadalom autó,10 15 éves matízok,lanosok rohangálnak olyan lyukas küszöbbökkel,amilyet egy 20 -25éves swiften,astran látsz.

2017. jan. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megjött a potenciális szervdonor is. Még szerencse, hogy agyat nem lehet átültetni, a tiéddel szarul járna valaki.

Én kevés rozsdás Lanost láttam eddig. A hirdetések közt sem porrá rohadt autókat látok. Astrából én sokkal több rohadtat láttam. Sógornőm swiftjén is lassan ritkaság a rozsdamentes elem, még a tetőlemez is megindult a szélvédő felett. Igaz, fehér színű, ami kevésbé véd, mint egy metálfény. Ennyi idős korára szinte bármit el lehet rohasztani, főleg ha volt sérült. Sok függ az előélettől.

Az érdekes az, hogy beírtam googlebe, hogy "lanos rozsda", hogy hátha valamit találok róla, de semmi értelmes találat nincs.

2017. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!