Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm nem indul kivettem a...

Wanted96 kérdése:

Az autóm nem indul kivettem a gyertyát és megnéztem van e szikra de semmi szikra mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Próbáltam beindítani az autóm (Renault clio 1.2 benzin )elsőként arra lettem figyelmes hogy a benzinszivattyú nem üzemelt ,adtam neki 12V aksiról áramot és úgy működött de nem indult ,kivettem a gyertyát és meg néztem de nem adott le szikrát ,nem volt még ilyen jelegű probléma az autómmal ezért nem tudom mi lehet a hiba

Ha valaki tudna hasznos tanácsot adni azt megköszönném !



2017. jan. 20. 16:20
 1/7 merhabal ***** válasza:
Rengeteg a hibalahetőség. Ebben a hidegben sorra f*ssák el magukat az autók. Ha nincs szikrád, akkor az lehet a gyertya hibájától kezdve a gyújtáskábelen keresztül (lehet valahol letestel/áthúz) az elosztóig bármi. Ha a szivattyúd rendeltetésszerűen nem akar hajtani, akkor ott is valami kábelhibára, biztosítékra gyanakodnék. Keríts egy szerelőt és nézesd meg, mert itt csak "torpedózni"tudunk.
2017. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy próbáltál segíteni !

meg fogadom amit mondtál keresek egy szerelőt

2017. jan. 20. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Van benne gyári indításgátló? Mert fura, hogy se szikra nincs, se a szivattyú nem indul.
2017. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincsen benne indítás gátló
2017. jan. 20. 17:00
 5/7 anonim válasza:

Nézd meg a földelést is.

De mindenképp szerelő kell mert nem lehet ennyiből megmondani.

2017. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van a Clio-ban gyári indításgátló, de ha letilt, akkor észre veszed a műszerfalon villogó piros lámpát.


Ha a szivattyú se megy és szikra sincs, akkor elképzelhető, hogy valamelyik motortéri biztosíték szállt el. Ilyenkor hiába adsz "kívülről" tápot a szivattyúnak.

2017. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Piko Norbert válasza:
Sziasztok segitcségre lenne szügségem nekem is pont ez a problémám a renault al mint a fenti kollégának nincsen szikra es a benzin ponpa is halot direkt aramrol megyen pont mint a kollegának ugyan az a baja szeretném kérdezni tölle hogy mivolt a megoldás mert mi már egy hete szevizbòl szervizbe vontassuk és nem találják a bajat kértem a tulajt hogy mongya már el nekem mi volt az autonával mi volt a megoldása köszöm
2020. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!