Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 (2004-2006), Lexus IS...

BMW E60 (2004-2006), Lexus IS 220D (2006-2008), AUDI A6 (2005-2007) ; Ezek közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a következőkre ,hogy fenntarthatóság,fogyasztás megbízhatóság esetleges szervíz költségek.

Az összeg amit rá tudnék szánni a vásárlásra az maximum 2500000FT lenne.



2017. jan. 20. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Kerdes melyik tetszik azt vennem. Az e60 bmw egy betegagy, az is 220d motorja egy hulladek, az audit nem ismerem de ugye ezek lepukkant eredetileg draga autok fenntartani se olcso igy ha kell a nagy arc erzese akkor barmelyiket ami tetszik.
2017. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A Lexust kivéve nem írtál motort. Állapottól függően szerintem bármelyikre el lehet költeni egy kisebb vagyont. Ha a költségek ennyire számítanak, akkor nem biztos, hogy ilyen kategóriában kéne nézelődni.
2017. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
85%
En ezek kozul mivel japan parti vagyok a Lexus is vennem, de nem ezzel a botranyosan vacak 2.2 177 le D-CAT motorral ez van az avensisba is... inkabb is250 :D de ha diesel kell neked, akkor a6 3.0 tdi :D sztem
2017. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
A benzines IS szerintem is jó ötlet lenne. Valószínűleg sokáig problémamentes autó lenne még, meg nekem az plusz pont, hogy méretben eggyel kisebb.
2017. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Audi a legjobb ezek közül, én is azt vettem, 2007-es 3.0 TDI, mert az illik bele. Az E60-as BMW elég problémás, én nem ajánlom, és a belső tere alulmarad az Audihoz képest. A Lexusokat én személy szerint nem szeretem, sokak véleménye szerint nincs is olyan szinten, mint egy Audi/BMW/Mercedes. Az Audi amúgy a legolcsóbban fenntartható, és elég megbízható is.
2017. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Amugy a vételáron kivül lenne még egy összeg az esetleges javításokra is illetve a kötelező alkatrészek cseréje. Természetesen tisztában vagyok vele ,hogy ezek idősebb autók és lehet rájuk költeni, de azért olyat nem szeretnék venni ami többet áll majd a szerelőnél mint az úton.
2017. jan. 21. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!