Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A férfiak többsége miért egy...

A férfiak többsége miért egy fullos autóról álmodozik, miért nem egy ezres sportmotorról?

Figyelt kérdés
Motorozni sokkal izgalmasabb mint beülni az autóba és menni
2017. jan. 20. 23:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Meghalni is sokkal konnyebb, a Balcsira levinni a csaladot hetvegen pedig sokkal bajosabb.
2017. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

A kis töketlen pö csök "álmodoznak" csak.

A férfiak többsége nem álmodozik, hanem vesz magának egyet!


A normális férfinak ugyanis van pénze, van esze, és van veséje!

2017. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
2-es, eszem és vesém is van, utalj már egy kicsit pls, én is férfi akarok lenni.
2017. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Tomcatters ***** válasza:
73%
En is ferfi vagyok, de valahogy nem hoznak lazba a motorok , soha nem is volt, es nem is vagyom ra :D Hidegenhagynak
2017. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Marha kényelmes télen motorral eljutni valahová.
2017. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Ja annyira menő a motor,hogy télen az autópàlyàn egyet sem làtok ,mert nincs szezonja. Ergi kiesik 3-4 hónap. Tényleg marha mebő. :D
2017. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem álmodozik az ember hanem vásárol.

Garázsban a sportmotorom de nem használom már.

Régen 8-10éve 100km távról felértem Pestre közel 30perc alatt, ma semmivel nem gyorsabb egy sportmotor, mint egy izmos autó! Sajnos olyan forgalom van az utakon...


Eljön lehet az az idő is amikor 6henger helyett elég lesz három...

2017. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek különbözőek. Van, aki imád autózni s eszébe sincs motorozni. Vagy szeret motorozni, de cruiserrel. Vagy hajóval (akitől a cruiseremet vettem, annak hajója volt, a motor csak úgy kósza ötletként jött, egy csaj miatt, de kb. sosem használta).

Az autó más, az egy roppant hasznos jármű, sokunknak igen nehéz lenne nélküle. S megvan a vonzereje (bár rám pont semmi, a hasznosságán kívül, de meg tudom érteni, hogy valami lehet benne).


Sokaknak van motorja és sokaknak van motorja és autója is, amit egészen másra használnak. Persze van, akinek 3 különböző típusú motorja van, az egyikkel rövidebb távon dinamikusan elvan, a másikkal nagy túrákat tesz, a harmadikkal terepezik... S akkor még nem is közlekedett vele.


A párom speciel télen is motorral szeretett munkába járni (amíg elég távol dolgozott ahhoz, hogy beindítsa), ilyen is van, de ehhez már nagyon szeretni kell a motorozást az autózással szemben, mert fagyban motorozni nem finom akkor sem, ha 50-nel mész. Komoly tempóban szétfagysz, nézz táblázatokat arról, hogy a menetszél mennyivel csökkenti a hőérzetet. Igaz, hogy a motorjával szemben egy kisautó van, ami lényegesen rosszabbul gyorsul... Nem tudom, mit szólna egy komolyabb autóhoz. Persze a motor akkor is nagyon más és van, akit ez roppantul vonz.


Én kizárólag nem télen motorozom, az autó nem érdekel, jogsim sincs rá. Mondjuk én nő vagyok, bár ez mindegy.

Ki ilyen, ki olyan. Van, akinek a kényelem és a praktikusság kell, nem az élmény (bár már írtam, hogy autóban is lehet élmény).

2017. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Személy függő, hogy kinek mi az izgalmas.

Engem nem hoznak lázba a motorok, annál inkább az autók.

2017. jan. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
32%

Engem egyik sem érdekel:)

Sőt jogosítványt sem akarok.

Mindkettőt felesleges dolognak tartom.

Egy fullos autó árából mondjuk berendeznék a lakásomban egy saját konditermet.

2017. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!