Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GOLF 5 szerintetek ültessem?

Feri023 kérdése:

GOLF 5 szerintetek ültessem?

Figyelt kérdés
Szeretném megültetni az autómat de nem tudom hogy ez mennyire biztonságos! És hogy egy 40mm ültetési mar a gyári lengéscsillapítót is ki kell e cserélni! Ha nem biztonságos gyári lengéscsillapítótval akkor nem cserélem ki mivel olyan sok pénzt nem szeretnék rá költeni! És mivel van egy kislányom a biztonsága fontosabb mint az esztétika! Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 21. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ültesd meg Ferikém, hadd b-szódjon le az a padló a fekvőrendőrökön ahogy kell. A Golf 5, mint közismert, amúgy is versenyautónak készült, a súlypontjának mélyen van a helye. Kanyarokban olyan stabilan megy majd, mintha sínen húznák, ami a kislányod biztonsága érdekében elengedhetetlen. A kanyarstabilitásból egy felelős szülő nem engedhet.


Ültesd porig és túrjad neki Feri!

2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Józsi?
2017. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyári lengéscsillapítóval jó még a 40es.

A többieknek mondom, hogy nem kell leszólni, tök mindegy milyen autóról van szó, mindegyik szebben néz ki, ha alacsonyabban van, és egy 30-40-es ültetés miatt még nem lesz használhatatlan az autó. Meg legyen szó akár egy 1.6-os autóról, az is megy 160-at röhögve, és mennyivel jobb, amikor a kanyarban a lehető legstabilabb az autó.

Eibach vagy KW rugókat ajánlok, 50-60 ezer körül mennek a szettek. Vehetsz TA-t is, valaki dicséri, de én vagy egy nevesebb márkájút raknék bele, vagy semmilyent.

Én is gondolkozok rajt erősen, nekem is 5-ös van, rugó miatt nem tudom mennyire kötnének bele a kék barátaink.

A papírozás többe kerülne, mint a rugószett...

2017. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Golfok nagyon jól nézne ki ültetve. És csillió féle jó minőségű ültetőrugót lehet venni hozzá, jó áron, szóval no para. 4 centi még belefér, de padkáknál, fekvőrendőröknél majd jobban kell vigyázni. Az úttartása viszont sooookkkal jobb lesz.
2017. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

100eFt ért kapsz olyan autót amiben van magasság állító kar és ha ültetni akard csak eltolod a kart a két ülés között+

Persze neked egy fapados fócvágen kell XDDDDD

2017. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A kisjányod biztonságát már ott elkúrtad h ilyen kocsit vettél.
2017. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell általánosítani a Golfoknál, nem mindegyik trendline, fapados. Azért egy magas felszereltségű már nem semmi, és a minőség a legapróbb dolgokban is előjön, az ember csak elcsodálkozik, hogy ezek mikre oda nem figyeltek.
2017. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az értelmes emberek válaszát köszönöm szépen!
2017. jan. 22. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit, Józsikám, neked bármikor szívesen segítek! :)
2017. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott, megírja miért?

100eFt tól már kapni "hidrós" citroeneket, igaz 500eFt alatt mind rom, de 500felett már jókat is kifogni!

Gyárilag állítható a hasmagasság és 3db. kerékkel is elmegy, volt ilyen reklámfilmjük is!

2017. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!