Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Waberer's-nél a betanulás...

A Waberer's-nél a betanulás alatt szombat vasárnap is van oktatás vagy csak hét közben?

Figyelt kérdés
Mert péntek-szombaton el akarok menni partyzni, ha már Pesten vagyok.
2017. jan. 21. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A betanulásnál ha már megvannak a papírjaid épp négy kézben leszel valahol európában így sehovan em fogsz menni, főleg nem bulizni.
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nemzetközibe mész ki, akkor esetleg valami autópálya menti parkolóban fogsz bulizni egyedül, ha épp nem lesz kedved a felső, rendkivül tágas kamionos ágyban gubbasztani :D
2017. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A telephelyi betanulásról beszélek, nem a 4 kezesről.
2017. jan. 21. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen csak hétköznap van elméleti oktatás.
2017. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 22. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
es hova viszed majd a csajokat? a kamionba vagy a viktoria panzioba? :DD egyik rosszabb mint a masik...
2017. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem igaz egy napra de oda bereltek szallast a nagybanin, de inkabb a szemelyautomban aludtam.. tele van cigannyal romannal meg minden es nem csak te vagy egyedul a szobaban ehhh 2 roman nyitott ajtot a nekem berelt szobanal es mondtak h FULL azt bebasztak az ajtot :D
2017. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van Pesten ismerős akihez lehet vinni.
2017. febr. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!