Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétfőtől szmogriadó lép...

Hétfőtől szmogriadó lép érvénybe. De hogy is van ez a gyakorlatban?!

Figyelt kérdés

Szóval arra szeretnék kitérni, hogy én például meleg burkoló vagyok Toyota Hiace kocsim van. 4-es besorolású, de akkor én ne menjek dolgozni? A 15 kilós csiszológépet hogy rakom fel a tömegközlekedésre és a többi kellékeket? És nem csak én hanem például akkor nem lesz kenyér a boltokban, pékségekben?

Mert ugye azokat is hasonló kocsival viszik ki az üzletekben.



2017. jan. 22. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Teslával kell menni burkolni. ;-)


Én 1,9 td golffal járok. Lexarom mit mondanak nekem el kell mennem a munkahelyemre.

2017. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"Lexarom mit mondanak nekem el kell mennem a munkahelyemre." mehetsz, de 150 ezer mínusz! Nem olvastad? még le is húzzák a dolgozó népet! brrr
2017. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Es akkor az oreg ikarus kek buszok sem fognak jarni? Vagy rajuk nem vonatkozik mert azok nem olyan szennyezok?
2017. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
"Én például meleg burkoló vagyok" Hogy jön ide a szexualitásod kérdező?
2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Donald J. Trump ***** válasza:
13%

A 4-es besorolás nem egyenlő az EURO4-el! EURO2-es vagy öregebbek járművek nem közlekedhetnek csak. Ami azért valjuk be, mégiscsak 20 éve volt, tehát ebből a szempontból abszolút nem irreális a tiltás - csak az elmúlt 10 évben vagy 10 különféle kishaszonjárműre vonatkozó állami kedvezmény, támogatás meg pályázat volt elérhető, s egy EURO3-as Ford Transitot, Peugeot Expertet vagy épp Toyota Hiacet is haza lehet már vinni 1 M HUF alatt. Személyautóból én meg 2 éve vettem fél millió forintért szabad-szívású adagolós EURO3-as dieselt, s abba is befér egy csiszológép.

Különben 15 kiló az pehelysúly, naponta látok fél mázsás bevásárlószekeret huzogató néniket, s anno én is heti rendszerességgel hordtam magammal 20-30 kilós poggyászt buszon/vonaton. Akkor szívás, ha a munkaanyagod (csempe, padlólap) nincs a helyszínen, de pár napig simán kibírod tömegközlekedve is.

2017. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Donald J. Trump ***** válasza:
0%
Szerk.: Sőt, az EURO2-es is mehet, csak át kell szerelni gázra.
2017. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

van pár korlátolt agyas a válaszolok között azért azt lehet látni...


Az euro3 2003 tól kötelező

Így akinek 2003 előtt gyártott benzinese van az rábacott.

Ilyen autó a jelenleg fogalomban lévő autók 30-40%-a

És hát ha már szakmai vonalon írkálunk...

A diesel autók kormolnak, nyomnak ki rák keltő apró korom részecskéket.

egy vadi új diesel több rák keltő anaygot nyom ki mint egy 20-30 éves benzines.

Ez a szabály arról szól hogy a legegyszerűbb az átlag embereket copatni, és akkor a sok élösködö audis meg pöföghat röhögve.

2017. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Csak a zsír új x6-ok meg audik mehetnek, mert azok ugye nímet prémium autók, csili-vili eus besorolás meg minden, de az nem baj, hogy benyakalják a 20 litert 100-on városban...
2017. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

"Es akkor az oreg ikarus kek buszok sem fognak jarni? Vagy rajuk nem vonatkozik mert azok nem olyan szennyezok?"


Egy busz elvisz 50 embert, egy autó max kettőt...

2017. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

"Ez a szabály arról szól hogy a legegyszerűbb az átlag embereket copatni, és akkor a sok élösködö audis meg pöföghat röhögve."

A legegyszerűbb pesti átlag ember nem kocsival jár. Viszont a szmoggal ő van leginkább megszopatva. Azt szívhatja a nap órájában.

2017. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!