Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazzről vélemények?

Honda Jazzről vélemények?

Figyelt kérdés
Jó autó?
2017. jan. 22. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Évjárat? Mit értesz az alatt, hogy jó?
2017. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomcatters ***** válasza:
Igen jo auto,megbizhato ,kategoriajaban a leg jobb szerintem ,nekem is hondam van :D
2017. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Ha bejön a formája, vedd meg.
2017. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne a kiszemelt

2017. jan. 22. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett. Nagyon lomha volt, meg úgy nem fogott meg az egész, de amúgy méretéhez képest praktikus. Rozsda már itt-ott lehet rajta, beltér viszonylag gyorsan kopik.

Nem valami bizalomgerjesztő a kinézett példány, az ára is nagyon alacsony. Fényezgetve volt, az biztos. Egy jó Jazz bőven egy millió felett van.

2017. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Bárhol tartózkodsz is, kérlek, azonnal indulj el az autót megvenni, mielőtt mások viszik el!

A Jazz a világ egyik legmegbízhatóbb autója, 2002-es mint látom, az nem kor! Hogy 215 ezer van benne, egy Hondánál az nem km szám! Ráadásul ez a LEGJOBB FORMÁJÚ Jazz, legalábbis nékem ez tetszik a legjobban, az újabbak már nem ilyen aranyos megjelenésűek. S egy férfi miért nem járhatna egy aranyos, kedves megjelenésű autóval, nem?

Nem mindenkinek kell agresszív, agyontuningolt bajor verda... Szóval irány a kereskedés, legközelebb én is ilyet veszek!

2017. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó autó,de a korai jazz-ek fútoműve borzasztó kemény.Nyelestengely csapággyal lehet gond.,Tipushiba.
2017. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!