Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyi az esély...

Szerintetek mennyi az esély arra, hogy holnap délutánra visszavonják a szmogriadót?

Figyelt kérdés
Sajnos az én autóm is beletartozik a bojkottált kategóriába, de holnap munka után mindenképpen vidékre kell mennem, mozgássérült testvéremet kell szállítanom. Mit lehet ilyenkor tenni? Rakjam le ma este az autót a városhatáron kívülre?
2017. jan. 22. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy nagyon sokan beleesnek most, pl én is. Ez eléggé el van cseszve most asszem.


Amúgy csak azt tudod tenni tleg, h leteszed kint a kocsit. Vagy "bliccelsz", bár el tudom képzelni, hogy a kamerák erre már fel vannak készítve.

2017. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Donald J. Trump ***** válasza:
Bérelsz emmissziós normát teljesító autót - bár a jó részük valószínűleg már ki van adva.
2017. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Remélem sokáig marad így, és mem lesz tele a város kohószökevényekkel.
2017. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy pár napig marad a szmogriadó a szélcsendes időjárás miatt. Ha tényleg ilyen fontos, én leraknám a külvárosban a kocsit és onnan indulnék másnap.
2017. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Hidd el, hogy arányaiban elenyésző az a szennyezés, amit az általad kohószökevénynek minősített autók produkálnak. Ha nem így lenne, akkor a szmogriadó bevezetésekor drasztikusan kéne csökkennie a légszennyezettségnek.


Jó lenne, ha azt is látnád, hogy az emberek nagy része nem kedvtelésből jár öreg, 15-20 évnél is idősebb autókkal. És szerintem az a megoldás, hogy az autózást azok kiváltságává tesszük, akik megengedhetik maguknak, hogy 10 évente új autót vegyenek.

2017. jan. 22. 13:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Közben érkezett egy újabb válasz, tehát a fenti írásomat a harmadik válaszolónak címeztem.
2017. jan. 22. 13:39
 7/12 A kérdező kommentje:
*szerintem nem az a megoldás
2017. jan. 22. 13:40
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy ezek a "kohószökevények" ugyanúgy fizetnek minden adót, csak ők nem élvezhetik a közlekedést korlátlanul...

Én is vennék új autót, ha nem kerülne 10-15x annyiba a vételára és nem lenne drágább a fenntartása, mint a mostaninak...

2017. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
A büdös bagósok is ezzel jönnek, hogy mennyi adót fizetnek be. Mert ők is fel vannak háborodva, hogy nem mérgezhetik tovább kedvük szerint a környezetüket. Pont úgy, mint aki az ipari hulladékokat hajtja.
2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerinted ez egy tökéletes párhuzam? Egymás mellé állítani a cigarettát, mint élvezeti cikket és az autót, mint közlekedési eszközt? Ne viccelj már. Én kifejezetten örülnék, ha el tudnék jutni korszerűen, tömegközlekedve a munkahelyemre és hajlandó lennék az autót lerakni, illetve használatát csak a hétvégére redukálni.
2017. jan. 22. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!