Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Jetta 1.6 benzin...

Volkswagen Jetta 1.6 benzin mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés
Leginkább tulajok / szerelők hozzászólásait várom. 2006-2009-ig nézegetem a Jettákat 150e km körüli futással. 1.8M ért lehetséges ennyit futott normális Jettát kapni?

2017. jan. 22. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mondjuk, az, hogy 150 van benne, kétszer sem biztos, de az sem baj, ha valójában több. Ez az 1.6os moci egy régi konstrukció, kimegy a világból ha nem hanyagolod el 10 ezer kilométereken keresztül. Megbízható, mint bármelyik VW. (a tsi láncos ügyet hagyjuk).
2017. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért ennek az 1.6-os motornak is vanna főbb hibái, de 1.8misiért egy 1.6-os jettát, ennyiért már 2.0 honda accord van. (vagy ugyan ez az autó csak skoda emblémával)
2017. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dienes Máté válasza:
Sziasztok! Autóvásárlás miatt, a kérdésem a következő volna.Nézegettem a neten elég sok eladó Vw jettát, illetve Skoda octaviát 2005-2006-os évjáratúakat 1.6-os motorral.Mivel sokan mondják ezzel a motor tipussal nincs baj.Megéri e ilyen autót venni?Elsősorban a fogyasztása érdekelne, hogy mennyire sok, vagy még elegendő az a 7.6 vegyes fogyasztás ami inkább lehet 8 liter is.Vagy inkább az 1.9 pd Tdi?
2017. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen felhasználásra, az 1.6-os motor változó van aki isteníti van akinek 10l simán benyal városban.(persze nem a BC-t olvasva hanem rátankolva) Az 1.9pd meg jó.
2017. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dienes Máté válasza:
Munkába járás, illetve utazás szempontjából.Igen valóban megoszott vélemények vannak a motorral kapcsolatban, kinek jó,illetve kinek kevésbé.1.6 FSI-be is vannak,csak ritkábbak,az valamelyst kevesebbet fogyaszt.De én mindenképp egy jó megbízható tartós motort akarok.Igen több fórumon is olvastam az 1.9 Pd Tdi motorokról, hogy megbízhatóbb, mint az útódja a 2.0 Pd Tdi.Mivel még nem volt diesel autóm,nem tudom megérné e.De azt tudom, hogy a kölségesebb egy Pd-s diesel-es autó mint egy sima benzin.Gondolok itt egy kettős tömegű lendkerék, vezérlés stb..
2017. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!