Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 316i e46 mitol lehet ez?

Bmw 316i e46 mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Adott a fent emlitett autom. Es a viz hamar felmelegszik benne. Es a kiegyenlito tartaly tetelyen gozol is. Megneztem az olajat hatha hemgerfejes, de az olajal minden renden van. Multkor pl azt vettem eszre, hogy a huto alja picit vizes. Es folyt is az auto aljabol ki a viz 2 nappal ezelott. Akkor arra tippeltem, hogy mikor megneztem a kiegenylito tartaly tetejet akkor rosszul zartam vissza es ott kifujt, de most mar jol van ra zarva, de ugye gozol, es a huto alja vizes. A hengerfej hiba szerintetk kizart?

2017. jan. 22. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
E46-nál el szokott repedni a kiegyenlítő tartály, érdemes lenne megnézni.
2017. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha el lenne revedpe akkor az allandoan fojna nek? Szoval ha hodeg a motor ha meleg. Mert most csak akkor van ez a problema ha melegszik/meleg
2017. jan. 22. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a hengerfejjel/tömítésével lenne baj, akkor valszeg látnád a nyomát a vízben, olajbetöltő sapkán, az olajon.


De ez nem jelenti azt, hogy nincs teendő: valószínűleg valahol lyukas a rendszer, így nem tud benne nyomás kialakulni. Ha mondjuk a hűtő nedves kívül, akkor az.

Lehet csak melegen csinálja, mert felmelegszik az alkatrész és akkor tágul annyit a repedés, hogy tud csöpögni.

De mivel a szivárgó fagyálló szép színes nyomot hagy, ezért nem túl bonyolult felderíteni.


Ami nem túl világos: hol gőzöl?

2017. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mintha a tartaly kupakja felol jonne a goz.
2017. jan. 22. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg azt, amit az első írt, elég tipikus hiba. Mivel hidegen nincs nyomás alatt a rendszer, akkor nem folyik. Melegen felmegy benne a nyomás, ezért kinyomja a repedésen a vizet.
2017. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanacsokat! Holnap delutan meg is nezem!
2017. jan. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!