Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » És mit csináljanak azok,...

És mit csináljanak azok, akik. (? )

Figyelt kérdés

[link]


Szóval a mi autónk forgalmi engedélyében a környezetvédelmi osztályt jelölő kód 4. Vagyis nem közlekedhetnénk. Viszont pánikbeteg vagyok, nem tudok tömegközlekedési eszközzel utazni, 12 és 7 lányomat meg nem engedem el egyedül. (Elvált nő vagyok, aki egyedül neveli gyermekeit)

Szóval ilyenkor mégis mi van?



2017. jan. 22. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Magadnak szabadságot veszel ki, a gyerekeknek szülői igazolás a suliba.

Vagy taxi.

2017. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem tudsz valakit megkérni (ismerős, rokon, stb.) hogy vigyék el őket iskolába és téged dolgozni? Ha nem, akkor még ott a taxi, Uber (gondolom BP-n is működik...).

Én biztosan feltenném a kérdést a munkahelyemen, hogy kaphatok-e céges autót.

2017. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmeztem, ez mostantól egy bizonyos ideig fog tartani, de az nem csak egy nap lesz.

(3 nap szülői igazolás van, de nem érzem úgy, hogy fair lenne a gyerekekkel szemben ha itthon tartanám őket, nagyon szeretnek iskolába járni, nagy pedig olyan, hogy hogyha nem beteg, ő menni akar, nem akar pótolni)

És elírtam, a nagyobb 15, nem 12.

2017. jan. 22. 18:48
 4/19 A kérdező kommentje:
Otthon dolgozom, varrodám van, és nem, nem tudok senkit se megkérni.
2017. jan. 22. 18:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A 15 évest nyugodtan elengedheted busszal.

A kicsi otthonmarad anyuval.

2017. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
valahogy ösztönözni kell az embereket hogy vegyenek fiatalabb vagy 0km autót
2017. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

másfél óra tömegközlekedéssel, viszont a nagy rosszul lesz, ugyanúgy, mint én.

Taxi pedig 12-14 000 lenne egy nap, ami azért húzós.


Tényleg nem tudom mit csináljak, mert ez az egy módszer ahogy tudunk közlekedni :/

Szóval lényegében azért írtam ki a kérdést, hogy úgy átlagban mit várnak az emberektől mit csináljanak?

Annyira idegesítő, hogy nem tudok mit csinálni, büntetést meg mégsem szeretnék kapni

2017. jan. 22. 19:14
 8/19 anonim ***** válasza:
Pedig ezt tudod tenni, ha nem akarod buszoztatni. Marad az otthon maradás, vagy megkérsz vkit, vigye el.
2017. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
15 éves gyerek lehetne annyira önálló, hogy ne anyuci vigye a kis popóját iskolába.
2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenéért nem mehetnek egyedül (nélküled) iskolába? Belőlük is pánikbeteget akarsz csinálni? Nem vagy kicsit önző, hm?
2017. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!