Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autót akarok venni de...

Első autót akarok venni de miert ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Mar rendelkezek vezetesi tapasztalattal mert sok autot vezettem de nekem meg nem volt sajat de annyira fel birom bosszantani rajta magam hogy ha nem egy szakadt suzukit vagy opelt nezek hanem egy kulturaltabb autot akkor egybol le vagyok szidva hogy mit kepzelek. Miert ha megnyernem a lottot es vennek egy rolls royce phantomot felrobbanna a vilag hogy nem egy rozsdakupacot vezetek??
2017. jan. 22. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak irigyek, hogy nekik nem adatott/adatik meg új autót venni.
2017. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azt gondolom, hogy vegyen az ember olyan autót amit szeretne, mert ha másra hallgatsz akkor sose tudod meg milyen lett volna az amit te kinézel, és lehet más miatt hozol rossz döntést. Ha meg mellényúlsz akkor eladod, vagy megjavíttatod.
2017. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
rolls royce phantom nem egy praktikus autó,inkább egy gt-r vegyél
2017. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szamit-e valamit, de en mocskosul lexarom mit veszel magadnak.
2017. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Tőlem azt veszel amit akarsz....ezen az ömlengésed sem valtoztat semmit.....
2017. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az nem tetszik az embereknek mikor meglopják őket,és az ő pénzükön villog valaki,illetve mikor a hiteles suttyó milliomost játszik és lenéz mindenkit,közben meg egy suzukit sem tud megvenni saját zsebből,vagy amikor apu pénzén járkálsz rolls royceal,közben egy opelt sem tudsz megvenni,mégis lenézed azt aki viszont kevés,de saját erőből ,pénzből vesz "rozsdakupacot". Egyéb esetben hidd el ,leszarják az emberek mivel jársz,de ahogy látom te foglalkozol másokkal ,ha lenne életed nem érdekelne ki mit mond,élnéd ahogy akarod.
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek nagy része irigy és buta, ezzel együtt kell élnünk. Itt is hemzsegnek azok, akik szerint ha normális autód van, akkor loptad, csaltad az árát, vagy hitelre vetted, és még tankolni sem tudod.

A barátaidat meg tudod válogatni, az ilyen embert le kell koptatni, mert csak vissza akar húzni az ő szintjére. Ugyanez van, ha valaki elkezd sportolni, és jobban néz ki, mint ő, akkor az biztos doppingol. Lehetne még sorolni példákat.

2017. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Téged sem az eszedért szeretnek . Vagy illik rád valamelyik megszemélyesítés?
2017. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van, neked sem sikerült túllépni az említett szinten, hogy megjegyzéseket kell tenned?
2017. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne mások véleményére alapozz! Olyat nézz/válassz ami neked tetszik.. magadnak veszel autót nem másnak..
2017. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!