Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai fm transmitterekről...

Kínai fm transmitterekről tapasztalat/vélemény? Rendeltem egy ilyet és eléggé szkeptikus vagyok a cuccal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

[link]


az ára nem olyan vészes hogy anyagi csődbe vigye az embert csak míg erre várok addig vehetnék egy normálisat itthon



2017. febr. 27. 05:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Használtan már 10 000 körül kapsz egy normális fejegységet ami a gyári 6 hangszóróval normális hangzást biztosít. Én nem görcsölnék transzmitterrel, még akkor sem ha csak 6USD.
2017. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyesmit én is vettem. Szerintem megfelel, legalábbis arra az évi pár útra, amikor nem a rádiót hallgatom, arra tökéletes. Filléres cucc, nem kell csodát várni tőle, de ahhoz képest, hogy milyen olcsó, egész jó.
2017. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is onnan vettem hasonló árban, mert semmiképp nem akartam kicserélni a gyári cd-s fejegységet, viszont hiányzott az mp3 lejátszás. Teljesen használható, ugyanezeket árulják itthon 2-3-szoros áron. És ugyanúgy kínai a 10-20-ezres usb-s rádió is. Mondjuk ezen nem látok mappakeresési lehetőséget, én direkt olyat kerestem, nem túl kényelmes többszáz szám között lapozgatni egyesével.
2017. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én az eddig ittálban vettem drága kínai transzmittert. Pénzkidobás volt. Gyári VW fejegység monoban és zajosan vette az fm jelet. Ki is írta, hogy poor quality.
2017. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó az. Egyébként amit a boltokba kapsz az is kinai.
2017. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!