Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeged miért ilyen rossz...

Szeged miért ilyen rossz minőségű a MOL-os gázolaj?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem csak Szegeden. Én kétszer tankoltam MOL-nál gázolajat. Egyszer Pécsen, egyszer Budapesten. Mind a kétszer azt tapasztaltam, hogy az addigi szokásos fogyasztásom ugyan azon az útvonalon, ahol szó szerint már több mint ezerszer jártam, ugyan olyan körülmények között, ugyan olyan vezetési stílussal, több mint egy litert nőtt a fogyasztásom más kúthálózat prémium gázolajához képest.

Persze lehet azt mondani, hogy egy mérés nem mérés, két mérés is csak sejtés, nem mérvadó. De ezek után már nem volt kedvem többet kísérletezni vele.

2017. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha összeesküvés elméletet kéne gyártani, akkor szándékosan "butítják" le, azért hogy többen vegyék a drágábbat.
2017. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezért nem tankolok náluk.
2017. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én normál MOL gázolajat tankolok ~2 éve.Nekem meg ezzel eszik kevesebbet.Ilyenkor mi van?
2017. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Az van, hogy mindenki a moltol veszi az üzemanyagot :)))
2017. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!