Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen bringa videósoknak...

Az ilyen bringa videósoknak mi értelme?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UClXnPNufEN1P63L1VltVwBg/vid..


Tele van ezekkel a net, de lehetne linkelni ugyanilyet autósból is akár. Ebből semmi nem derül ki számomra, csak az, hogy "a nagy bringásnak" rohadtul elege van a világból és mindenki barom aki körbeveszi, meg közlekedik mellette.

Én mindegyik közlekedési formát használom úgyhogy van rálátásom, de ezekből csak azt látom, teljesen alap abszurd hétköznapi dolgok, amik mellett én nap mint nap simán elmegyek észre se veszem, az ilyenek meg egekbe verő dolgokat faragnak belőle a neten.


2017. márc. 13. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkinek más a tűréshatára, ha neked magasabb az ingerküszöböd, akkor örülj neki. A net beleértve a youtubot meg arra van, hogy az emberek kiengedjék a gőzt. Ez jót tesz mindenkinek, hiszen inkább töltsön fel egy autóst a rendszámával, mintsem, hogy sérelmét később egy vételen emberen torolja meg.


Ez amolyan szelep, ami leereszti a felgyülemlett feszkót.

2017. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gőzlevezetés mellett az is céljuk, hogy felhívják az autósok figyelmét, hogy jobban figyeljenek a bicajosokra.

Ha a "bicajos szemével" látják az eseményeket, akkor talán másképp fognak gondolkodni a járművezetők.

Persze sok esetben a "főszereplő" egy hőzöngő idióta, aki a legkisebb, ártalmatlan szabálytalanságon is káromkodik és beszólogat, annak ellenére, hogy ő is többször szabályt sért.

2017. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem a kérdés mért van bringára kihegyezve... Aki autóban ül és az autó fedélzeti kamerájával veszi fel pl hogy egy másik autós totálisan a piroson megy át egyértelműen szánt szándékkal és feltölti a youtube-ra, annak mi az értelme? Na, mert ezeknek is pontosan ugyan az! Teljesen mindegy, hogy a videó készítő, autóban, buszon, kamionban, vagy biciklin ül.
2017. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát szerintem kb semmi értelme nincs.
2017. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!