Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Apró horpadás horzsolások az...

Apró horpadás horzsolások az autó teljes hosszán, (szalagkorlát), mennyibe kerülhet javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szalagkorlátos találkozás az autó teljes hosszán apró horpadás és horzsolás. Új autó, típust nem írok, de puttonyos.


Itt egy kép


[link]



Csak egy durva becslés érdekelne, hogy mennyiért lehet kilakatolni/fényezni? 200 000? 500 000? 700 000?


Tudom pontos adatok kellenek, de nekem csak nagyon durva tippelés/becslés kellene.



2017. ápr. 4. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Új autó és márkaszerviz?


Ha igen és igen, akkor azt az első sárvédőt simán kicserélik, de lehet a többi elemet is. Fényezésre elemenként nyugodtan számolj (épp a márkaszerviz miatt) 40e forint környékével, szóval csak a fújása 200e környéke (gondolom a lökhárítók sarkai is kaptak...). Karosszéria és egyéb alkatrészek, segédanyagok, mire egy márkaszerviz mindent kiszámláz szerintem 350e környéke lesz belőle.

2017. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, amúgy Casco van szóval elméletileg az állja, csak érdekelt, hogy mekkora kár keletkezett. Holnap lesz a biztosítóval egyeztetés. Csak ugye mert ettől is fog majd függni az önrész. Ha jól tudom ~10% körül szóval 30-40 000ft.


De mi a helyzet az olyan részekkel ami nem karosszéria ELEM. Azaz az már az autónak a váza lényegében? Onnan ki tudják hozni a horpadást nem kell cserélni?

2017. ápr. 4. 21:37
 3/6 egySanyi ***** válasza:
Simán lesz az több is akár a duplája. Azért a végén írd meg mire jutottál.
2017. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

350-ből egy komplett autót megfújnak, nem 4 elemet. Nézegess karosszériásokat, van amelyik mocsok drágán képes dolgozni. Ha érdekel, tudok egy karosszériást, korrektül dolgozik.

Ahogy nézem, nem mindenhol jött le a festék, ha szerencséd van, ki lehet hozni poliozással is egyes helyeken. Azért munkával, fújással együtt számits 100-150-re. Attól függ, hogy telibe akarod fújatni az ajtót, vagy megelégszel kisebb felülettel is.

206-os???

2017. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy, aki a kamionnal szórakozott? Én nem itt érdeklődnék a helyedben, hanem elkezdenék feltelefonálni karosszériásokat, azok mégis csak tájékozottabbak az ügyben.
2017. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 - a másik kérdésből úgy emlékeztem, hogy új, ráadásul céges autó és casco-s... Ja, le lehet fújatni az autót olcsóbban, de itt a casco meg a cég miatt nem lesz jó a faluszéli, számla nélküli megoldás ahogy én is fújattam az enyémet...
2017. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!