Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most kóstolok bele a nagymotor...

Mocki kérdése:

Most kóstolok bele a nagymotorok világába, és a tapasztaltabbak véleménye érdekel, hogy mit ajánl kezdeni és miert? Az alábbi lehetőségek közül : honda cb600f hornet, kawasaki er6n, suzuki sv650n, és esetleg a fazer jöhet még szóba.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Attol fugg milyen kicsi a farkad. Minel kisebb annal hangosabb motort vegyel.
2017. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind jó amit írsz, talán a Hornet a legkevésbé ebből a felsorolásból, de azt is meg lehet szokni, de azok igénylik a széjjel pörgetést, ahhoz meg nem árt ha valamelyest tapasztalt vagy már, na nem 50-es robogón persze.
2017. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A honda és a yamaha, ezek közül. A többihez az alkatrész ellátás gyenge meg minőségre is gyengébb.
2017. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első :D am sztem er6n az ami a legjobb vétel
2017. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy sor4 meg valami kéthengeres motort is, hogy el tudd dönteni melyik karaktere jön be neked leginkább. Én sokáig kéthengerest akartam a hangja miatt, de próba után éreztem, hogy a sor4 forgathatósága és egyenletes járása mégiscsak közelebb áll hozzám.
2017. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,probáltam már sor 4 et is sor 2 is ,a hornet kicsit scary a 97 lovával meg h pörgetni kell ,ezert jött szóba az er6n is a sor 2 és a 72 ló megülhetőbbnek tűnik,köszönöm!
2017. ápr. 5. 23:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A túl sok lóerőtől szerintem nem kell félni, mindegyik motor annyira megy amennyire húzod. Ha meg hülye valaki az egy 50essel is meg tud halni.
2017. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!