Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tönkretettem a barátnőm autóját?

Tönkretettem a barátnőm autóját?

Figyelt kérdés

Tegnap kinyitottam a barátnőm autójának az ajtaját de túl nagy erővel nyitottam és kicsapódott es utána mikor csuktam be furcsa hangot adott ki, de nem csak egyszer hanem akárhányszor ki vagy be nyitottam így ''zökkent'' egyet az ajtó...tönkretettem volna? :(

(Tudom hogy nagyon hülyén fogalmaztam nem értek az autókhoz)


2017. ápr. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazán idétlen vagy.
2017. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja úgy néz ki lett baja.
2017. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden esetben adott "fura hangot" vagy csak egyszer, de később már csak "döccent"?


Kicsit megránthatta az ajtóhatárolót az adhat ki fura hangot. A döccenés pedig mindig van, mert az ajtóhatároló több helyen is meg tudja tartani az ajtót, és ezeken a helyeken "döccen" ha lassan nyitod vagy csukod.

2017. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így néz ki az ajtóhatároló:

[link]

Két rugós henger között gördül a rúd, és ahol középen látod a bemélyedést ott döccen egyet.

2017. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiitos ***** válasza:
Igen így néz ki amíg egyben van . Ha kopott a csap az erőteljes kinyitáskor elszakad, és utána már nem működik a szerkezet.
2017. ápr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!