Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon nehezen indul a kocsim...

Nagyon nehezen indul a kocsim (kb 6-7. próbálkozásra es rendesen izzítom), viszont orral lefelé beindul. (VW Passat 1.9 pdtdi 131le) melegen mar nincs probléma. Mi lehet a hiba? Valaki találkozott mar hasonló problémával?

Figyelt kérdés
Tehát nagyon nehezen indul, viszont ha orral lefelé all akkor beindul könnyedén. Gyertyákkal es akkumulátorral nincs probléma illetve üzemanyag pumpa is cserelve volt. Elég sok szerelőnek jártunk mar de senki nem jött ra a hibára. Heten viszem szerelőhöz mert EGR szelepnel valami hibázik, ez közre játszhat? Aki találkozott hasonló hibával kérem segítsen!!!

2017. ápr. 23. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami visszafolyó/nyomástartó szelep lesz a probléma?
2017. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na meg azt nem tudom, hogy nézték-e, mindenesetre holnap megnezetem a szerelovel. Köszönöm.
2017. ápr. 23. 17:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Na eljutottam ma a szerelőhöz, elsősorban tandemszivattyúra gyanakodnak, de egyáltalán nem biztosak benne... Nem tudom ez lehet-e a baj hiszen melegen meg indul szépen, akkor nem rossz ?!
2017. ápr. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!