Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az elektromos ablakemelő...

Az elektromos ablakemelő manapság kényelmi kiegészítőnek vagy alapfelszereltségnek számít?

Figyelt kérdés
Vennél még olyan autót, aminek az ablakát kurblival kell tekergetni?
2017. ápr. 30. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan fapados felszereltségek egyes modelleknél, ahol nincs elektromos ablakemelő. Nekem teljesen irreleváns amúgy autóvásárlásnál, hogy kurbli vagy elektromos.
2017. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Az első ablakokat manapság már elektromos mozgatókkal szerelik már az alap felszereltségű modelleknél is, a hátsó ablakoknál még alap a kurbli, a motoros extrának számít.
2017. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha új autóért adnék ki jó sok pénzt, biztos nem tudnám megemészteni, hogy kurblis legyen az ablak.

Mondjuk azt sem nagyon tudom, hogy mai napig komoly, drága autókban is csak akkor tudom leengedni az elektromos ablakemelővel az ablakot, ha gyújtáson van az autó.

2017. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi évtizedben szép lassan átkúszott az extrák közül az alapfelszereltségek közé.

És ez így helyes. Hajdanán ilyen extra volt az önindító is, száz éve a kurblis indítás volt a természetes, és az önindító számított "úri huncutságnak".

2017. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vennék, ezer más dolog van ami fontosabb egy kocsinál. Pl. klíma nélkül soha nem kéne.
2017. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!