Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan mit takar egy autóker...

Pontosan mit takar egy autókereskedésnél a nyílt hétvége?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet próbálni a kocsikat.Régen friss jogsival mentem néhányra mert saját autóm nem volt és poén volt vezetni új autókat.
2017. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor bárkinek lehetősége van rá?
2017. máj. 1. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg igen (már ha van jogsid).


Azért komolyabb márkák néha tesznek minimális feltételeket. Pl. 18 éves 2 hetes jogsis Pistikénak nem adják oda a 7-es Bimmert egy körre, mert egyértelműen nem potenciális vásárló.


De nagy szigor általában nincs.

2017. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag én sem vásárlási szándékkal mennék oda 22 évesen fél éves jogsival. De ettől függetlenül én nagyon szívesen kipróbálnék egy autót pár km erejéig.
2017. máj. 1. 16:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze ne gondoljátok azt most rólam hogy a kis szaros csak szórakozni akar a több milliós autókkal mert nem rendszeresen gondoltam csak úgy kíváncsiságból.
2017. máj. 1. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond erre van. Csak nem kell pofatlannak lenni. Simán engedni fognak vezetni.
2017. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy aláíratnak veled előtte egy nyilatkozatot, hogy bármi kárt teszel az autóban, az a te anyagi felelősséged. Ismerek olyat, aki csak ki akarta próbálni, hogy megy az új Audi, aztán fejre tette egy körforgalomban. Na, hát neki egyből lett egy 18 milliós autója. Kár, hogy csak 2 kilométerig élvezhette.
2017. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!